rapidne som schudla ale som dost malatna a je mi casto zle

Príspevok v téme: rapidne som schudla ale som dost malatna a je mi casto zle
ingqus

po tazkych depkach som sa rozhodla ze schudnem,mam 26 rokov, a po porode som si tazku hlavu z kil nerobila avsak mala ma uz rok amne kila pribudaju.. moja vaha sa vysplhala na otrasnych 74kil. pomohla som si liekami na chudnutie, zacala som zdravsie jest, teda skoro vobec nejest, ak tak len suche kuracie prsia a veeeeela salatov, a jogurtov. azacala som cvicit zumbu. presli ne cele 3 mesiace ja mam dole 22 kil.som spokojna ze vyzeram uz lepsie, avsak coraz castejsie mavam problemy s migrenami, malatnostou, je mi zle, je mi na zvracanie, a vyvraciam aj ked uz nemam co. aj cistu vodu.. to sa mi stava tak 2-3 krat do mesiaca. :(( a potom sa z toho spametava moje telo aj 3dni. viete mi poradit s cim to suvisi? co mam robit?? aj ked som nervozna tak zacnem zvracat ceeeely den. moje telo je uplne vycerpane par dni a potom je to znova v poho a o nejaku dobu znova a znova..

Linguistics

Gratulujem k uspechu a k rozhadzaniu metabolizmu! Mozes byt stastna, ze vyzeras dobre, ale tvoje telo urcite stastne nie je. Chod k lekarovi, urcite to budu nasledky dost nezdraveho chudnutia. :)

jajka001_

rapidne chudnutie ma zly vplyv na organizmus, stratila si nejake latky, ktore je treba doplnit, chod k lekarovi alebo aspon do lekarne

elena 1234

Ingus,,to vracanie je spontanne alebo si ho vyvolavas?...
nestratila sa ti aj menstruacia?
myslim ze by si mala vyhladat dokotora...

Laurina22

Mala by si ist k lekarovi,i ked je to mozne tolko schudnut,ja som za mesiac tiez schudla 10 kil a tiez som mala jedalnicek aky opisuje zakladatelka.

Laurina22

Mala by si ist k lekarovi,i ked je to mozne tolko schudnut,ja som za mesiac tiez schudla 10 kil a tiez som mala jedalnicek aky opisuje zakladatelka.

Nela111

22 kil za 3 mesiace! Preboha! Chod okamzite k lekarovi, ved zjavne nie si v poriadku. Po fyzickej stranke urcite, vzhladom na tazkosti, ktore popisujes, a zrejme ani po psychickej.