Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem sa zmeniť!

Príspevok v téme: Chcem sa zmeniť!
Foxi

Ahoj, mám takmer 17 rokov a chcem sa zmeniť! mám 172 cm a 85kg-takže hlavne chcem schudnúť na 65. Nie som škaredá ale na tvári sa mi robí dosť často akné-nie nejaké hrozné ale strašne mi to vadí. Chcem byť krásna ako ostatné dievčatá, ukazovať svoje krivky, chodiť sa zabávať, lenže proste moja postava a málo sebavedomia mi bráni ísť sa zabaviť, proste sa za seba hanbím. Prosím poraďte mi ako najrýchlejšie schudnúť bez jojo efektu a ako sa dostať do fyzickej a psychickej pohody, pomaly strácam priateľov-mám pocit, že sa za mňa moje kamarátky hanbia. Ony sú pekné, sexy a ja ako taká buchta, nikdy ma nepozvali aby som s nimi išla niekde sa zabaviť, tak sedím doma ako debil. Chcem žiť! Prosíím o vaše rady, čo by ste robili na mojom mieste?

Radka44

Ja som na tom tak isto čo sa týka vyšky aj vahy ako Foxi. A aj s ostatnym uplne suhlasim. Takisto sa mam problem zaradiť do spoločnosti koli mojej nadvahe. Niekedy mam pocit akoby vo mne boli 2 osoby, jedna zla a jedna dobra. Ta zla mi stale vravi...ale daj si ved žiješ len raz. A tá druha stravuj sa zdravo. Tak isto by som chcela strasne schudnut. Chodila som už aj na zumbu držala dietu ala delena strava. Zabralo to len ja som nevydrzala a vzdala to :/
AAA zaujala ma komentár od Tany že tu držite nejaku dietu a tiež by som sa rada pridala. Možno že potom bude mať človek ešte väčšiu motivaciu a viac ma to nakopne.

dobra vila

Jj, aj ja suhlasim s laurinou... mimo toho, oni sa nemaju za teba co hanbit...je to tvoja postava, a sama si za nu zodpovedas... Ja mam tiez jednu kamaratku s RIADNOU nadvahou a chodili sme spolu po vonku, na kupko... ked jej to neprekaza, preco by to malo mne? Lenze v jej pripade ide o cistu pohodlnost... temer ziadny sport, vsade autickovanie a priserne vela sladkeho - je naozaj vela. tak by ma zaujimalo, ci aj u teba je to tak, ci nemas nahodou nejako hormonalnu poruchu a pod?
Ak nie, tak hlavne sa bezhlavo nevrhaj do ziadnych extermnych diet, prae tym si privodis naspat jojo efekt, ak schudnes...
Ak je pekne pocasie, daj si prechadzky, bicykel, korcule - aspon na 45 minut zo zaciatku, potom pridavaj, nech je z toho minimalne hodka :). Zabezpec si fitloptu, nevyzera to tak, ale je super, ked trebars aj vecer pozeras telku, alebo si pises za pc pracu, troska na nej posediacky "poskakovat", zabera ti stehnne svalstvo, a tym ze vyvijas energiu spalujes kalorie.
A strava? Dopraj si sladke, ale skus obmedzi - raz do dna. Ak je to problem, tak si vezmi horalku, rozdel ju...jednu polovicu naobed, druhu poobede... Davaja si MALE davke a mozes viackrat... Nie 4 konske :D.
Neviem, viem ti poradit tolko, ze ja napriklad svoj den zacinam ovocim (zvycajne), potom mam delenu stravu - napriklad maso so zeleninou, ale niekedy jem kombinovanu :), ak mam chut zgustnem si na niecom sladkom... A treba mat ten pohyb. Ja mam rovnaku vysku ako ty 172-173cm a 60 kil (a to som vazila pred rokom 69,5 a urychlene som sa musela spamatat a vratit sa "spat" :D ). Drzim palce... ale na nete si bohate vies precitat co-to o spravnom stravovani, aj tu na zdravi. Hlavne - ked je dobre pocasie, sportuj.

Laurina22

Prva vec:Ak sa kamaratky hanbia za to,ako vyzeras,tak to nie su skutocne kamaratky,take by som poslala hned do kelu.

ZAcni behat,cvicit,zdravo sa stravovat a kilecka pojdu pekne dole.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem sa zmeniť! - Fórum - ZDRAVIE.sk