som jedina?

Príspevok v téme: som jedina?
sss1

Ahojte baby, zaujimalo by ma ako to vy mate...

Mam frajera sme spolu rok a pol nie ze by som bola nespokojna naopak, som velmi stastna...Ale ked si spomeniem z casu na cas, ze mal predo mnou aj ine baby a spaval s nimi mam taky divny pocit hlavne ked si to predstavim tak strasne ziarlim aj ked to nedavam najavo.Alebo ked mi povie ze som ta najuzasnejsia zena na svete aj v sexe som najlepsia ja mam stale taky pocit ze hmm no jasne to hovoril kazdej.ako to mate vy?velmi casto myslim na to ze co ked uz taku tu velku lasku ma uz za sebou a mna sice ma rad ale neni to to co predtym...asi mi sibe mozno to tak nema nikto..preto sa pytam, ze ci som len jedina s tymto banalnym problemom na svete

shakti1

toto je to ako nesmieš myslieť. Cítiš sa dobre, tak si v tom rochni. To keď ti povie, že si úžasná a ty mu "neveríš", je len preto, že za ten rok si ešte nestihol získať 100% dôveru. to príde časom, ale pre každého je otravné, keď spochybňuješ jeho slová. to je jedno, že to len cítiš, vysielaš energiu... a kazíš si to. Len mu odpovedz, že aj on je najúžasnejší. a je to. nemysli si, že to hovorí každej. Nechodí predsa po ulici, a koho stretne .... určite teraz to cíti takto, a preto ti to hovorí, on totiž aj môže prestať. A potom budeš nespokojná, že ti to nehovorí?

sss1

Nikolka- no to by aj mna nastvalo asi dost...a presne to co si povedala aj mna stve ze co ked sina ne obcas spomenie a ze ich tak hladka ako mna..neznasam to.uz som mu to aj povedala a povedal mi ze ma na byvale len zle spomienky ale tak vacsinou chlapi byvaju zamilovany do tych najvacsich mrch a svin..to dufam ze neni pripad aj u mna lebo by som to nerozdychala...

ale mam napad ako proti tomu bojovat..musime si zvysovat sebavedomie..lebo hovori sa ze dovod ziarlivosti je casto krat nizke sebavedomie

Nikolka_nechapem2

Ahoj!Ja mam priatela,sme spolu pol roka.Par krat sa do reci dostali aj byvale.Dala som mu jasne najavo,ze si nezelam aby sa to opakovalo,ze mi to vadi.Som ziarliva,pretoze niekedy,aj pri sexe mi prebehne hlavov,ze i byvale tak hladkal,volal ich milacik,boli spolu tam a tam.A,ze si raz zacas na ne spomenie.Aj my zeny sme mali niektore byvalych,netusim ci i chlapy nad tym rozmyslaju.Ale je to normalne,skor by som bola radsej keby som to z hlavy vedela vymazat.A najviac mi vadi,ze ma par fotiek v pocitaci s byvalymi,fuj.Som mu ale povedala,ze som ich vymazala,a on na to,ze mu to nevadi.Hm?Tak co=?

sss1

no no my zeny sme strasne v tomto...ale co, mozeme za to?:( niekedy mam proste pocit alebo lepsie povedane citim ked mi niekto nieco hovori ze mi klame..a to sa netyka len priatelov, frajerov ale celkovo ludi...my zeny mame 6ty zmysel ale netreba zabudat na fakty...

Campina

Momentalne nemam nikoho, ale ked som mala byvalych priatelov, takisto som sa trapila kvoli tomu obcas, to sme proste asi my - zeny. Stale budeme riesit taketo veci. Ale nie nie, u chlapov je to rovnako. Pred jednym byvaly som toho predchadzajuceho nesmela spomenut ani naznakom, lebo uz bol ohen na streche, cize ak ked som cchela povedat nieco dolezite, nejaka udalost alebo nieco, co ma vyrazne ovlyvnilo a tykalo sa to exfrajera, musela som ho z prbehu nejako odfiltrovat... Toto je uz podla mna extrem :-)
Takze sa netrap,... ziarlivost (taka ta primerana) je len znakom, ze mas toho druheho rada a ze ti na nom zalezi... :-)

tstekvickats

aj ja som si myslela, že som paranoidná...tiež mám niečo podobné ale tak ja žiarlim na jeho bývalku, ktorá je veľmi pekná holka a počula som rôzne veci o nej. A nemám nič horšie, ked hocikedy povie: aj s ...... som bol tu, ona bola taká taká....a tiež rozmýšľam že mi síce píše a hovorí, že ma ľúbi a ked si predstavím, že to aj jej hovoril...mám proste problém dôverovať mu že či ma nepodvedie, či sa k nej nevráti :(( aj ked mi povedal, že akože nikdy by ma nepodviedol, že ma ľúbi

sss1

baby no tak som rada ze nie som sama..lebo mne to pride take psychopaticke trocha lebo aj ja som mala byvalych:) ale pri nikom inom sa mi to nedialo len pri nom..

MS9

Neboj nie si jediná :) Ja mám presne tento istý problém...Keď hocikedy pomyslím nato, že mal predo mnou už nejaké neskutočne žiarlim. A hlavne keď rozpráva ako ma miluje atď atď. tak presne tie isté otázky..či to rozprával aj iným a všeličo iné sa mi premieta v hlave :) No zjavne je to normálne...A treba sa s tým nejako zmieriť...