Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Posilnovanie a vysledky - Kde su?

Príspevok v téme: Posilnovanie a vysledky - Kde su?
Sona2

Ahojte.
Chcem sa opytat, ake mate vy skusenosti s cvicenim-posilnovanie prip. chudnutie. Po akej dobe ste zbadali vysledky? A kolko krat do tyzdna a ako dlho ste cvicili?
Mna odradilo, ze po mesiaci viac menej pravidelneho cvicenia (posilnovanie brusnych a prsnych svalov asi tak 15minut skoro kazdy den) som nepostrehla zatial ziadne vysledky. A k tomu zumba aby aj nejake to kilo slo dole, ale tiez sa to velmi neprejavilo... Moja trpezlivost nie je najlepsia, potrebujem nejake povzbudenie ;)
Dakujem :)

fazuľa gúľa

v televízore ide dobrá relácia ste to co jíte a tam o spaľovaní tukov sa veľa dozvieš vravia že každé telo spaluje pri inej tepovej frekvencii minule jednej babe padali kila pri umývaní okien lebo vtedy sa jej telo dostalo do pasma spaľovania tukov a napríklad jedna cvičila zumbu a pri zumbe naberala svaly a nespalovala tuk ešte vraveli aj ako si vypočítat pri akom tepe sa spaluju tuky ale to už si nepamätám tak si to pozrite možno to majú niekde v archíve držím palce

Mirec_6

Cauko,
len take dve rady:
1.chudnutie v prvom rade zacina v kuchyni, je pekne ze dakto spravi 500 brusakov kazdy den ked si da vecer slaninu a poriadne krajce bieleho chleba :) ... toto je samozrejme extrem ... chcem len povedat, ze treba upravit aj stravu.
2.neviem ako presne posilujes brusne svaly, ale predpokladam ze brusaky (skor vyformujes tie svaly, resp. nabrieies svaly), tym moc nezhodis brucho, venuj tych 15 minut radsej aerobnej aktivite (beh, korcule, bicykel, uz spominana zumba, moznosti je vela).

Vela stastia :)

Sisi135

Plus, či si schudla alebo nie si sleduj skôr centimetrom kedže aj posiluješ tak sa ti môž že stať že naberieš svaly a schudneš tuk. PS: každý deň 15 min. sa mi nezdá vhodné posilovanie, lepšie je 3-4x do týždňa a furt precvičiť inú partiu

Sisi135

Ja som sa odvážila len pred chudnutím na lekárskej prehliadke a potom až o skoro 4 mesiace keď mi doma povedali že som nejako schudla a bolo dole 8 kg. Vtedy som cvičila 3xkrát do týždňa a každý deň stacionárny bycikel ale to bol slabý že som sa ani poriadne nezapotila. Dosť veľa robí aj to z akej váhy chceš ísť dole

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Posilnovanie a vysledky - Kde su? - Fórum - ZDRAVIE.sk