musim so sebou nieco robit!!!

Príspevok v téme: musim so sebou nieco robit!!!
radana21

ahojte moze mi niekto poradit ako spravne a hlavne nadlho zhodit???odkedy som otehotnela a stala sa zo mna mamicka mam nadvahu.....dokonca som presvadcena ze kazdy rok priberam na vahe.....stravujem sa predovsedkym doma kedze mame dieta kazdy den varim.....rano zacinam kavou a sem tam nieco male zobnem(chlieb,parka)potom caj.....obed klasika co navarim zjem.....poobede kava a vecer ked som hladna tiez jem ale osobne si myslim ze nejem vela len mam asi malo pohybu a varim z plnotucnych surovin.....vie mi niekto poradit mozno ako zmenit stravovanie co robim zle???dakujem!

polepetko

Radana, tak keď sama vieš čo máš robiť, prečo to neaplikuješ do praxe a píšeš na fórum, kde čakáš odpovede, ktoré sama poznáš? :-)

bubblinka

radana: ahoj suhlasim s Hillary aj ked ja by som este pridala na strave, neviem kazdemu vyhovuje nieco ine :) skus ist na tu starnku a vypociatt si BMI a tam ti presne da hodnoty kolko mas coho prijat :) aj forum je tam super kazdy Ti tam poradi a nie len kritizuje ako sa to stava tu dost casto :(
este ti dam jedalnicek aky mavam :)
R.70g cel.chlieb+50g tuniak+paprika zelena

D.jogut biely 70g,vlocky40g,jablko 100g

O.130g cestovina + mak

OL.cel.zemla50g+ tvaroh+redkvicka+paprika+salat hlavkovy

V.zeleninovy salat+syr + 40g knokebrot a to je vsetko :)

skus kuknut tu stranku ak nebudes nieco vediet tak sa mozes kludne spytat

hillary

rada mala by si presne jest mansie porcie aspon pat krat , ranajky niake ovsaky , jogurt , popripade celozrnny krajec chleba platok kuracej sunky corrage taketo veci,desiata trebars jablko alebo proste niaky kus ovocia na obed kuracie maso priloha ryza zemiaky , zelenina - vela , dalej tofu ryby , celozrnee cestoviny , tuniak, soja , olovrant , tiez niaky tuniak , salat zeleninovy , trebars a vecera by mala byt lahka ja si davam vacsinou to co bolo na obed len mensiu porciu , pozri si stranku -odkaz odstránený- podla mna najlepsia stranka na chudnutie v jednom komente sa neda napisat vsetko pozri si tu stranku urcite ti pomoze samozrejme vela tekutin neosladeny caj cista voda a pohyb pohyb , drzim ti palce

radana21

osobne si myslim ze sa neprezieram!!!takze sa tomu necudujem ide o to ze mam miernu nadvahu nie obezitu dievcence(to pre tie dve co tu hadzu tie uzasne komenty)
co je na tom ze varim tak ako varim.....???vsak mam muza a dieta preboha to za to ze viem a rada varim sa mam ako hanbit ci co???odpovedala som na otazku preto som to tu vypisala!!!!
a tie salaty to akoze nejem kazdy den len sem tam raz niekedy dva krat do tyzdne!!!
ja uz nie som na materskej ale aj tak mam co okolo maleho robit!
cakala som skor odpovede typu:jedz male porcie,vela pi,pohyb atd....takze tie ktore dali sem taketo prispevky dakujem!

bubblinka

suhlas: myslim ze baby nereagovali iba na tento Matin komentar, zapaja sa dost casto do tem a jej komentare su dost casto na hlavu, myslim ze takyto ludia by sa mali nad sebou zamysliet a hladat najprv chybu v sebe a nie v druhych..

suhlas

mataBB povedala len pravdu , tak čo všetky vyskakujete , ako sa môže niekto čudovať , že priberá keď sa takto stravuje?

hillary

pre MataBB : presne som sla napisat to iste ako som si precitala jej koment, boze mata ty si podla mna jedna zakomplexovana zenska co nevie nic ine iba pisat pesimisticke dristy a nikoho podporit ani raz si nenapisala toto robis dobre , drzim ti palce nic, proste len kde mozes koho kritizovat , co keby si jej radsej napisala co ma robit a nie co robi zle, asi ked je na tomto fore tak si asi pyta radu , jaaaj , uplne mi tie tvoje komenty lezu na nervy , iba vidim tvoje meno uz viem ze zase niekomu pises jednou strohou vetou toto robis zle, necuduj sa ze mas tolko kolko mas bla bla sa zobud

jajka001_

ja som na materskej pekne schudla, mala som vela pohybu, kazdy den behat okolo maleho, dojedala som po nom zvysky, varila som mu zdravo, ziadne omacky, vela zeleniny, ryza, zemiaky varene, nie smazene, ziadne smazene jedlo, minimalne mucnych jedal ako halusky ci placky, dusene, chude maso, ryby, strukoviny, kazdy den dvakrat denne vychadzka tak na dve hodiny, celodenne upratovanie a bola som rada ked som sedela. mast a plnotucna smotana, z toho tiez priberies ked to pravidelne pouzivas.

mataBB

mozem si sem pisat co chcem a ty mi v tom nezabranis...nikoho neurazam, pisem co si myslim...a ked sa ti to nepaci tvoja vec...