Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

mate skusenosti?

matka222

Ahoj, slimming capsules som neuzivala, ale mam takisto velmi pozitivne skusenosti s alli :) velmi dobre sa mi s nimi chudlo a uzivala som ich takmer pol roka

engelina

Ahojte, užíval niekto na očistu tela tabletky " slimming capsule "? Udajne sa z nich aj veľmi dobre chudne. Sú pri nich aj nejaké vedľajšie účinky ? Kto má s nimi skúsenosti- napíšte. Ďakujem.

maria36

aj ja som bola s alli spokojná, len treba dať pozor na tuky v strave. alli totiž pomáha pri odbúravaní tukov pri diéte, ak však nezredukuješ ich príjem, nastane opačný efekt a tuky sa začnú vylučovať inou formou

sisa425

ja som uzivala alli :) nemala som ziadne vedlajsie ucinky, ale treba naozaj davat pozor na jedalnicek a prijem tukov. Ked to dodrzis, tak nemas problem :)
ked som si to kupovala v lekarni, tak ma upozornili, ze BMI mam mat vyssie ako 28 (co vsak u mna nebol problem). Celkovo som bola spokojna.

maria36

A aké tabletky si skúsila? pretože ja chcem začať znovu chudnúť a neviem či si mám kúpiť tie isté, s ktorými mám dobrú skúsenosť, alebo vyskúšať niečo nové.

sisa425

ahojte :) ja som tiez skusila tabletky na chudnutie a bolo to fajn. Ziadne vedlajsie ucinky som nemala :) ale to hlavne kvoli tomu, ze som bola disciplinovana a upravila som moje stravovacie navyky. Taktiez som chodila cvicit.

Lenah

Chudnúť s pravidelnou vyváženou stravou, pitným režimom, pohybom je najideálnejšie - lebo si tak vypestuješ správne návyky a zdravší životný štýl. Tabletky, doplnky však môžu urýchliť časovo to celé chudnutie. Ja som tiež používala doplnky pri chudnutí, ale iba na začiatku počas 3 mesiacov. Potom som prešla na vyváženú stravu 5-6 denne a zdravú životosprávu. Výsledok 28 kg za 1 rok. Z toho 15 kg s produktami a ďalších 13 kg so stravou.

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

mate skusenosti? - Fórum - ZDRAVIE.sk