Zena-skorpion

Jooe Ker

ja nereagujem na temu preto ,ze ju zalozil uhlie ,ale na temu ako taku CIZE na temu skorpion ,ale ano mas pravdu i v tejto teme su "najodvaznejsi" divaci
a..........????????????

veronika1211

nathalia, prepac ale to ze niekto polozi takuto otazku je normalne. a to ze na nu niekto odpovie je este normalnejsie. a vyprosujem si komentare o hluposti a podobnych veciach.

nathália08

hrozné-uhlie sa vám tu vysmieva aké ste primitívne,a vy na každé znamenie odpovedáte:)
že ešte takí hlúpi ľudia existujú,a je ich tolko,to som nevedela.

hassy

na mňa všetky tie "predpovede" kt. sa dajú nájsť na nete sedia... tvrdohlavá, panovačná, vždy musím mať pravdu (aj keď ju nemám) vždy musí byť po mojom, vášnivá, nemám problém vychádzať s ľuďmi ak sú úprimní, akonáhle sa dozviem o sebe pletky viem byť poriadna beštia, tak isto k ľudom ktorí mi nejako ublížili, alebo ľudom na kt.mi záleží, otvorená, spoločenská ale čo si myslím poviem vždy na plnú hubu bez ohľadu na to čo si kto pomyslí...

Jooe Ker

milli11
ale muzi maju radi, ked sa im zena podriadi a prave to zena skorpion vie odhadnut a dat muzom urcitu volnost ,ked potrebuje ,ale ako muza za korist urcite nepovazuje
Eva
zatial naj odhad (ked ma bude niekto ohovarat ustvem ho) :)

Eva531

Ak jej raz ublizis, nikdy na to nezabudne, ale bude sa tvarit, akoby zabudla, bude sa tvarit, akoby nic... Ak v urcitej veci raz sklames jej doveru, tak v tej veci ti uz nikdy doverovat nebude, radsej sa obrati na niekoho ineho, ale ty uz pre nu v tejto jednej veci zostanes raz a navzdy nedoveryhodnym a nespolahlivym clovekom. Takze NIKDY NESKLAM SKORPIONA!!! Ak jej velmi ublizis, moze byt aj pomstychtiva. Ma dobry odhad na ludi. Dokaze velmi dobre odhadnut charakter cloveka podla prveho dojmu. Velmi dobra ako kamaratka, ako butlava vrba. Dokaze nielen vela rozpravat, ale aj vela pocuvat, pricom k tomu pocuvaniu ju predurcuje jej prirodzena zvedavost, nakolko skorpioni su strasne zvedavi ludia. Nikdy nevyzradi tajomstvo, ak sa jej s niecim zdoveris, necha si to raz a navzdy pre seba. Toto su typicke skorpionske vlastnosti, no samozrejme mozu existovat aj vynimky, nakolko cloveka ovplyvnuje nielen znamenie, ale aj vychova, aku dostal, potom kolektiv, v ktorom sa zdrziava a samozrejme aj kamarati, cize jeho okolie. Tieto vlastnosti ma ale vacsina skorpionov spolocne.