Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

zena+zena=normalka?

Príspevok v téme: zena+zena=normalka?
Nikolka_nechapem2

Ahoj!Chcem sa Vas baby opytat ci sa Vam stalo nieco podobne co mne.Viem,pocula som vela o tom,ze kamaratky sa ucia spolu bozkavat,cize navzajom.Ale mne sa stalo,ze som spoznala jednu holku s ktorou sme sa trochu opili,potom sme sli k nej domov,najprv mi dala pusu na lice,na usta,a potom sa so mnou hrala tam dole,bolo to celkom fajn,stalo sa to iba raz,ta baba byva v zahranici takze kontakt nieje.Neznamena to,ze by som bola lesba,ze?Mam priatela,pa

eklhaft

Asi si este mlada , ale lesba nebudes ,len mas trochu BI vlohy ,co ma asi kazdy ,niekde v kutiku mozgu ,ale ich nevnima. Neries. Ved sa nic nestalo ,ale ked bude niekto mudry riesit taketo problemy ,napr. v Tvojej spolocnosti ,nemusis odpovedat , ale mas s tym skusenost a mozes si urobit nazor aj na cloveka ,ktory o tom rozprava ,ale nikdy to neskusil a vie o tom s prepacenim ho..o.

Nikolka_nechapem2

gabi007,mas pravdu,len sa to stalo,a nikdy viac som to skusat nechcela,mam priatela,sex s nim je nieco krasne...dik

gabi007

pacilo sa jej to preto, lebo to bolo nieco nove to je asi tak vsetko, ale vies si predstavit ze sa budes po ulici drzat za ruku so zenou? a ine veci?
asi nie vsak?

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

zena+zena=normalka? - Fórum - ZDRAVIE.sk