Neviem čo robím zle...

Príspevok v téme: Neviem čo robím zle...
bontyq

Ahojte =( mam 24.
mám problém vo vztahu, neviem ci som jeho pricnou ja alebo on, ale uz dalej plakat vazne nechcem...

Som ziarliva, lebo moj priatel ma par krat oklamal a ked sa mu snazim verit, a kladiem sem tam mozno neprimerané otazky iba sa vytoci a neodpovie mi, a s mojou snahou mu zas verit mi tym vobec nepomaha.
Dalsia vec je, ze uz sa dost dlhu dobu pri nom necitim ako zena, ani ako krasna a ani niekto pre ktoreho sa oplati vobec nieco. Nechce uz ani sex. Povedat mu to ako sa citim nemozem, lebo raz som sa snazila a dostala som odpoved, ze co sa teda viac o seba nestaram a viac nemalujem... A to, ze sa tak citim je moja vina a moj problem...

Lenze tu nejde o to, ze by som sa nemalovala, ja sa o seba staram... ale tu ide o to, ci namalovana alebo odmalovana necitim sa, ze sa mu pacim... a zial, kompliment "dnes si jebava" ma proste nepotesi...
A to, ze nemame sex ma uistuje len v tom, ze uz nie som pre neho atraktivna.
Raz nemame sex lebo je unaveny, raz lebo ho trapi praca, raz lebo ma svalovicu z posilky, raz lebo ma pdepku, ze ked nebol cvicit jeho telo je otrasne... A ked ho mame, som taka rada, ze radsej nenamietam na to, ze sa chcem aj maznat a nie len BUM BUM... Ja sa to vsetko snazim chapat, a on mi milion krat hovoril, ze to neno moja vina, ale ja to tak necitim...

Moc ho milujem, a neviem v com je chyba... Snazila sa usmievat, ked cumel na defky, sazila sa usmeivat ked ma odmietal, snazila sa usmievat, ked si robil srandu ktora urazala moje sebavedomie... ale uz nevladzem, tak som mu to zacala davat najavo, ale ked sa nahnevam alebo mu poviem, ze toto sa mi nepacilo, a na veci mam iny nazor tak bud nerozumiem srande, alebo som nevkusna, alebo urazliva, alebo ziarliva...

Bojim sa, ze sa to nezmeni... Keby som vedela co robim zle tak to zmenim... Chcem aby ma pocuval, neustale obvidnovanie aka som /niekedy ze vraj zo srandy/ mi nepovie co robim zle....

ivana45

bontyq, napis ako dlho ste spolu a ako dlho bolo ok, ako dlho je to taketo.
Terajsi stav je zly. Nechapem, preco stojis o taky sex.
Suhlasim s WR: zacni sa odmilovavat (pekna formulacia)
Mimochodom: ziarliva nie si preto,
"lebo moj priatel ma par krat oklamal". Ak si ziarliva, tak preto, lebo si ziarliva. Ziarlila by si, aj keby bol anjeklik. Ak mu neveris, lebo klamanie patri k jeho osobnosti, to je iny problem. Dalsi dovod vyviaznut.

ta3

Bontyq
vsetky odpovede su vlastne rovnake a ja sa k nim tiez priklanam, Vas vztah nema vyznam, to nie je laska, to je trapenie, cim skor si to uvedomis a rozides sa s nim, tym lepsie pre Teba, nevidim nic, co by si zle robila iba ak to, ze ho privelmi lubis a on to zneuziva, on Ta jednoducho prestal mat rad, ak Ta vobec niekedy mal rad, tak sa mu viac nepodkladaj, necakaj na zazrak, lebo on sa tazko zmeni, nenechaj sa ponizovat, chvilu to bude boliet, ale s odstupom casu budes na seba hrda, ze si mu dokazala povedat rezolutne nie, drzim Ti vsetky palce, aby si to naozaj dokazala, nema vyznam, aby si sa takto trapila pre niekoho, komu si uplne ukradnuta

WR

lulu... ak ti zalezi na vztahu s tvojim priatelom, ste spolu dlho alebo vela si pre neho spravila a on pre teba vykasli sa na tuto "burku" homrmonov... ludia neviem co je to s vami,.. ze ked pride niekto kto ma u vas sympatie a vy mate priatela rozmyslate ci ho podjebat alebo nie... ak ho milujes tak to nesprav....
boze, boze...
si len zaslepena....

WR

Nic nic, doprdele s nim... musi si ta vazit a nie si z teba robit srandu alebo "miesto" kde si moze ist zasukat....
kasli na neho... najde sa aj iny.. zacni sa odmilovavat pretoze toto nebude mat dlhu zivotnost...

jajka001_

lulu - pockaj kym ta to prejde, lebo pravdepodobne chce len sex
bontyq - sorry ale keby mi nejaky chlap povedal ze "dnes si jebava" tak u mna skoncil
tvoj chlap si ta absolutne nezasluzi ale kym si to neuvedomis, budes s nim a budes sa mu vtierat ako maly tyrany psik pre trochu pohladenia

lulu30

Ahojte, mám dosť veľký problém. Som vydatá a páči sa až príliš jeden náš spoločny kamarát.Cítim aj z jeho strany nejaké sympatie, ale nie som si istá. Neviem, čo robiť akoby som stratila hlavu a snažím sa to zistiť.. ak máte niekto podobnu skusenost napíste prosím.. Lulu

lochness

lochnesska som veru :) nezazila som sice nic take na vlastne kozi nastastie, no z okolia to poznam a viem sa vcitit... ked je chlap svina treba sa cim skor pozbierat od neho prec :)

vodička

bontyq - skúsim sa zapojiť ak môžem, mám podobný problém, len je trošku iný v tom, že ja s takýmto mužom žijem už trinásty rok a máme dve detičky, plne ťa chápem ako sa cítiš.. je to pocit menejcennosti, osamelosti ...len to nie je o tom o čom by to malo byť, o láske dôvere atď....stále ho ľúbim ale aj ja potrebujem práve teraz minimálne nejaké to povzbudenie, dochádza mi para v tom vzťahu...pomaly ale isto:o(

meteorit

ahoj...vobec to nieje tvoj problem..ty nerobis nic zle..presne to poznam cim viac sa snazis tym viac je to horsie a horsie..viem ze je to tazke ale skus si aspon trosku uvedomit ze ten clovek zato fakt nestoji..ked odides potom si uvedomi co stratil a ak nie tak to nechaj tak lebo taky clovek si ta nevazil a nikdy ani vazit nebude :( viem ze je to smutne ale je to tak...tiez to nemam lahke ale snazim sa ako tak postavit na nohy...hadam to vsetci zvladneme len tvoj prvy krok je odist a to co najskor...