Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Aky strih vlasov?

Príspevok v téme: Aky strih vlasov?
bezradna

mam okruhlu tvar a vacsi nos a potrebovala by som poradit aky strih vlasov by mi pristal. usimi odstavaju takze uplne kratke ich nemozem mat. len si neviem dat rady ako sa dat ostrihat a kadernicku mam sice dobru ale ked ona ma iny vkus na ucesy ako ja a jej napady sa mi nepacia. vie ma ostrihat perfektne presne ako jej poviem, len neviem co jej mama povedat. myslite ze ofina mi nos nezvyrazni? alebo aky stih bysom mala zvolit az vlasy vyzeraju hustejsie? nikdy nie som spokojna ked to necham len na kadernicku a sama uz neviem co vymysliet.

htgfýijkgtfj

syrdfhcxjhvcd yszgfgjhdf uzdhbdarvta zsdhfae. dqzuhgfzuds čeťjkufh sefahgre sraz. sfjhgvdah segasd aefg. sfjg dth. adwhtfdastgedvxfghsgcvn.

miloucka

zdravym chcela by sem se zeptat a pporadit aky strich vlasu mam ovalny oblicej tak normalni nos velk trosku usta velke oci a dlhe rasy myslim ze kratke vlasy mi nejdou mla sem je porad ted mi vyrostly a mam je az nad zadk myslim ze husta ofina trohu dlouha by to rozazila cely oblicej a dilku bych nechela tak ako je pls ... poradte mi dekuju za odpoved budu velmi rada kdyz mi odepisete

tinulik24

aj ja mám taký dlhší a špicatejší noštek - momentálne nosím dlhšiu ofinu nabok, ale mala som už aj klasickú ofinku a jedno aj druhé je celkom v poho. Určite si nedávaj krátke vlasy ak máš okrúhlu tvár. Nechaj si ich aspon po plecia a odporúčam postupný zostrih - pekne to vlasy "zahustí". Ja si ich aj tupírujem, tak môžeš skúsiť aj to.

vizážista

Lepšie ako skúšat vkladat fotky do online skúsačov ucesov je odborné poradenstvo. To zohľadní aj kvalitu vašich vlasov, ich rast, tvar hlavy celkovo, aj zboku , crty tváre, nielej tvar tváre.
Online je dobré nato, že vidíte ako " asi" budete vyzerať s novým účesom. Ale ten musí byť vybraný podľa kritérií, ktoré zohľadní len ľudský faktor.Skúste v Bratislave napríklad
www.vizazista.sk
alebo vizážistku u vás v bydlisku nájsť vo vyhľadávačoch.Vačšina robí aj poradenstvo účesu.

eMmka226

tak ak mas rovne ,dlhsie a chces,aby vyzerali hustejsie ,tak by som si dala postupne ostrihat a mozno aj ofinku nabok:)

Obočie

Ahojte!
chcela by som sa opytat ako je to s obocim...ja som si ho vytrhavala zhruba 2 roky-co je dost :(...bola som hlupa...teraz by som si ho chcela nechat dorast, aspon tie chlpky kde mam vytvarovany oblucik..teraz sa uz tenke oocie nenosi...zda sa mi ze chlpky dorastaju, ale velmi pomaly...mam sancu aby mi dorastli do povodnej dlzky a hustoty???

kawasaki17

ahojik, chcela by som si ostrihat svoju tmavohnedu kuceravu hrivu, mam vlasy nizsie cosi pliec, velmi z dlzky nechcem brat len podstrihnut,ale chcela by som vediet ake su dnes moderne strihy pre kucerave vlasy.
nosim okuliare a mam trochu chudsiu tvar,ale ziadne ine nedostatky, ktore by mi vadili.

aeshly

Bola som sa pozrieť na str. happyhair.sk a že sa aj zaregistrujem, no čítala som si podmienky a tak som našla presne toto:

Užívateľ vlasového stylistu HappyHair súhlasí:

s cenou a časovým obmedzením užívania plnej verzie virtuálneho vlasového stylistu HappyHair podľa podmienok, o ktorých bol informovaný pri platení za službu

čiže to nei je zadarmo či ako?

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Aky strih vlasov? - Fórum - ZDRAVIE.sk