Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

nechce sex

Príspevok v téme: nechce sex
barny

Caute.Moja partnerka ma rada krátky sex potom ju to páli( lubrikant nechce) a ďalši sex už nechce. análny sex odmieta ten nechce vôbec a pre mňa je to užasné... A orálny sex sem tam mi ho spravy 1-2 za mesiac ale tiež to robí nerada....A orál tak isto milujem... Som na vine ja alebo ona ma nejaky psychicky blok? pritom sme spolu už skoro 5 rokov Dakujem za rady

barny

Važne to je čo sa tyka sexu všetko je vysvetlene bude častejšie a tak ďalej... čo sa tyka oralneho sexu nechuti jej moje semeno čiže budem papa´t viac bananov a ananasov... A anal strasne boli tak aj k tomu sa nejako dopracujeme...Ale Milujem Ju.

barny

A problem je vyrieseny.... Chyba nebola vo mne som Romantik aj vsetko co k tomu patri predohra je dostatocne dlha aj vsewtko je z mojej strany v poriadku.. Odpoveď bola že nema potrebu mat tak vela sexu... Ale ze ked tak sa to zlepši... fuuu že tomu niesom na vine ja :D

kkkkooooooo

prepacte ze sa vam tu takto odveci pytam ale neviem najst tu temu..neviete niekto kde si vo Zvolene mozem urobit HIV testy a ci sa tam musim najskor objednat alebo staci ked tam pridem...dakujem

eklhaft

Zacni u seba. Asi po nej chces sex casto a len podla seba. Skus sa vzit do nej a mozno pochopis ,ze chce viac nehy , bozkov a krasnych slov a sex prijde ....Ziadne gely ani spanielske musky v tomto pripade nenahradia zenske city. Mysli srdcom ,nie tym dole.

mary-anne

ja som dosť komplikovaná v tomto .. mám dosť vysoké nároky v posteli :))
a ked to môžem mať, nechcem a ked to nemôžem mať, tak na to myslím stále a aj chcem stále :D

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.