Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Snívalo sa mi - výklad môjho sna

Príspevok v téme: Snívalo sa mi - výklad môjho sna
snivaloSaMi

Dobrý deň, kto mi pomôže vyložiť sen?

Snívalo sa mi, ako môj bývalý priateľ zomrel kvôli mne, akoby už nemal chuť žiť. Po tom, čo sa tak stalo, som chodila každý deň na hrob, na cintorín, trúchlila som, plakala, neverila, že už ho nikdy neuvidím. Snažila som sa nájsť cestu ako ho oživiť, akoby sa prebral. Našla som nejakého človeka, ktorý bol asi niečo ako lekár, vybrali sme mŕtve telo môjho bývalého z hrobu a snažili sme sa ho oživiť. Potom ale prišiel silný vietor a nedovolil nám pokračovať. Akoby ho nechcel vrátiť medzi nás, živých. Tak sme utiekli, lebo víchrica bola silná, vzdali sme to. Mňa to trápilo ale snažila som sa pochopiť vyššie sily a zmieriť sa s tým, že už nie je medzi nami. Potom sa mi sníval asi druhý sen, kedy som už mala deti, dve dievčatá, zrejme i vlastnú rodinu, len neviem kto bol manžel. Kúpala som ich vo vani a pritom sa mi zjavil bývalý (ako mŕtvy). A potom stále častejšie a častejšie....

Vie mi to niekto vysvelit?

milli11

V skratke to znamena rozchod. Kedze ste uz rozideni, ty sa s nim podvedome lucis, citis, ze sa ti vzdaluje. Vies, ze to nejde vratit spat. Kupanie je ocista, dievcata sa tu beru asi ako deti a tie zanmenaju novy zaciatok, radost aj problemy. Povedala by som, ze sa podvedome zbavujes problemov s byvalym, spomienok na neho, na radosti aj starosti, co si s nim prezila a zacinas alebo uz zijes novy zivot.

snivaloSaMi

stručne, bola som s priateľom 4 roky, rozišla som sa s ním pred štvrť rokom, pretože ma po 2x sklamal a k tomu i ďalšie veci mi vadili, ktorých sa nevedel vzdať a boli dosť podstatné. Samozrejme mala som výčitky i doteraz mám, že som mu ublížila, ale inak to nešlo. Ľúbim stále, ale rozum mi vraví niečo iné. Na jednej strane bol dokonalý (po niektorých stránkach), na strane druhej asi ako väčšina mladých neskúsených chlapov, nebola som si ním istá...

veronika1211

bez sumania doterajsieho zivota je to tazko. to ze "zub znamena toto, priatel znamena toto, smrt znamena toto" si najdes na interete, ale sny sa snivaju na zaklade ventilacie toho co si prezila. takze kym nenapises o sebe viac, je vyklad nedoveryhodny a kazdy ti tu napise nieco ine.
napriklad si precitaj freuda a jeho vyklady snov a pochopis. to je samozrejme len jedna vetva nazorov.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Snívalo sa mi - výklad môjho sna - Fórum - ZDRAVIE.sk