Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tras Rúk asvalove zášklby(tiky)

Príspevok v téme: Tras Rúk asvalove zášklby(tiky)
Robrox_flash

Som 21 ročný študent a mam problemy so svalovymi sťahmi(tikmi resp. zasklbmi)a trasom ruk...Už vyše troch rokov chodím po rôznych neurologických vyšetreniach, ktoré som podstúpil opakovane, bol som dvakrát hospitalizovaný na východe v KE a BJ, neskôr som môj problem začal riešit v ZA a stále doktori nevedia povedať čo mi je.

posledný vyšetrenie ktoré som absolvoval V BA vynieslo takýto záver:Syndróm posturálneho(menej kinetického)trasu horných končatín a generalizovanýchmyokýmií(+ možných krampov),v.s. benígneho charakteru. Tras nevykazuje známky funkcionality(psychogennosti).EMG na tetaniu u nas teraz NEGAT.

Predpisali mi Gordius300mg 3xdenne dlhodobo. Obávam sa vedľajších účinkov(v popise všetky ved.účinky su nad 1%)ak to mam brať dlhodobo. Bohužial lekari mi o tychto ved. účikoch nič nepovedali...
prosim Vas o rady a skusenosti ohladom trasu a tikov alebo tohoto lieku.Dakujem za vase Rady

Robrox_flash

Zdravim. Takze co sa týka b12 tak som to dostaval vramci injekcii...vyrovnala sa hladina v krvi no problem to nevyriesilo...bral som dlhodobo magnezium + vitamin b6..no stale nic...dalej to bol liek s ucinnou latkou klonazepam /kvapky...r.i.v.o.t.r.i.l./ a zasa nic...krv mam v poriadku aj magneticke rezonancie su ok...neviem co mam dalej robit no nechcem sa dopovat tabletkami..
moj problem vyzera vizualne asi takto
www.youtube.com

RNG

Gordius(gabapentin) je utlmujuca droga na mozog s hromadou bocnych ucinkov, zialbohu

Zasklby mozu byt sposobene nedostatkom GABA v mozgu, co sa da dodat najma zluceninou GABA a vitaminu B-3 pod menom Picamilon(2x250 + mg), pripadne nahradit ciastocne ukludnujucim vytazkom zo zeleneho caju, aminokyselinou L theaninom(2 x 200 mg)
Niekedy pomoze aj vitamin B-12(sublingual alebo injekcia) a vacsie mnozstva rybacieho oleja.

Niekedy mnozu byt zasklby dosledok zamorenie, najma ortutou, a niekedy vysledok nasich vlastnych premnozenych virusov, najma roznych typu herpes.
Najma pasovy herpes(virus VZV sposbujuci v detstve ovcie kiahne a zijuci odvtedy permanantne v tele)moze sposobit tieto a podobne problemy v mozgu.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Tras Rúk asvalove zášklby(tiky) - Fórum - ZDRAVIE.sk