Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Citlivy zaludok

Príspevok v téme: Citlivy zaludok
Simonella

asi mam nieco so zaludkom :( .. ked zjem nieco tazsie, napr. pizzu alebo tousty tak to do hodiny vyvraciam.. :/ pride mi velmi zle a uz :/ trva to uz asi 4 mesiace, davam si uz pozor na to co jem, lenze je to NENORMALNE.. doteraz som mohla zjest cokolvek a teraz z nicoho nic toto :( je to hrozne. neviete co mi moze byt? doktorka ma chce poslat na gastro.. no najprv som bola u endokrinologicky, stutna je v celku OK, mam len trosku znizenu f., ale vraj to s tym nesuvisi..
nemal niekto nieco podobne? neviete co mi moze byt .. ? orecio je taky citlivy ? mam 17 rokov.

Simonella

Marty - ano dovtedy bolo vsetko OK, zrazu toto.. raz do mesiaca zvraciam .. mi pride zle.. no uz je to lepsie, lebo do nedavna mi takto zle prichadzalo kazdy tyzden. ale uz som objednana na gastro, tak som zvedava co zistia.. hadam uz nieco hej..

Simka - ale ja ani nejem moc vela, cize dietu mam prakticky vzdy.. :) som dost chuda cize si ju ani nechcem dovolit..

RNG - coze? mam zaludocnu chripku?

RNG

"Zaludocna chripka" vie na cas narusit vyrobu kyselin v zaludku a bez kyselin sa jedlo v zaludku kvasi a hnije.
Doplnok kyselin by to pravdepodobne vyriesil(betain HCl, pepsin HCl, L-lysin HCl...)

simka111

Možno to bude tim ze si vela jedla nezdraveho ako spiminas pizzu... a to ti mohlo podraždit zaludok..ak si jedla v normalnom množstve tak potom je to nejaky bacil...najlespie by bolo dat si trocha dietu aby si žaludok oddychol....ale na vyšetrenie by si mala ist aj tak ked to trva tak dlho :D :D

Marty88

Podla mna to kludne moze byt aj nejaka alergia. Skus ist co najviac na vysetrenia rozneho typu. Hmm gastro neni bohvieco:( Aj vrodene to moze byt.. A chapem, ze zrieknut sa takych pochutok je problem. Ja napriklad nemozem jest vyprazane hriby. Mne je uz len z tej vone neprijemne, nieto este ich zjest, to by som asi tyzden vracala. A to sa ti len teraz prejavilo,ako udavas pred 4mesiacmi, dovtedy bolo vsetko ok?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Citlivy zaludok - Fórum - ZDRAVIE.sk