Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Minimum tuku na lytku - sval

Príspevok v téme: Minimum tuku na lytku - sval
smoulinka123

Potrebujem radu od odbornika.

Uz dlho sa pokusam riesit moj velky problem a to mohutne lytka. Mam ich velke pretoze ich mam svalnate, mam na nich minimum tuku. Vyzera to vsak velmi divne kedze som dost malicka - 161 cm a obvod lytok mam 38 cm :(

neviem co s tym robit, ale nechcem teda nemozem sa s tym zmierit.

Ak mi viete poradit, tak to velmi uvitam.

smoulinka123

ja aj tak nevydrzim bez cvicenia konecne ide jar a tesim sa ked vytiahnem korcule asi mi ostava len sa s tym vyrovnat . :-/

smajliQa

nie nie, da sa stym spravit, aj ja som mavala hrozne lytka, ale ked som prestala cvicit, ochablo mi svalstvo, a islo aj z lytok dolu. len to chce vela casu.. a to pochybujem ze chces,,,, pretoze ak ochabnu lytka, je jasne ze ochabne cele svalstvo aj na celom tele... ale telo si pamata a ak je vysportovane, bude ti aj po roku stacit ak zacnes opat cvicit a svaly budu naspat.. takze tak... pocitam s tym, ze si robila vrchovolo nejaky sport....

0vecka

a to xces aby ti ochabli svaly??? jasne ze sa to da stravou ale neni to bohvie co...

inaq na lytka sa ti nikto pozerat nebude tak neviem preco ta to trapy :)

silviklh

ahoj nie som odbornik,ale viem,ze s tym NIC neurobis,je mi to luto.uz so msa na to davno pytala,je to proste sval a neurobis s tym nic.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Minimum tuku na lytku - sval - Fórum - ZDRAVIE.sk