Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako byt pritazlivou pre chlapca?

Príspevok v téme: Ako byt pritazlivou pre chlapca?
simculik

ahojte, ja mám 14 rokov, a viem že je to ešte asi málo, ale páči sa mi strašne jeden chalan. Je to najkrásnejší chalan na škole a ja som sa donho beznádejne zaľúbila, lenže on asi nie. Aj ked na diske sme spolu tancovali sladak, ale to moźno nic neznamena. Ako ho mam uputat, pritahovat? chcem sa mu pacit, ako?

xdanielax

17 by som zmenila na 25cca. kazdy sa potrebuje "vyzit" - spoznat co ano a co nie. je to normalne. niekomu to trva aj dlhsie.

JohnDoe10

Zaujimave, ja som si myslel ze kazdy uz v dnesnej dobe vie o co ide chlapcom v pubertalnom veku ale zda sa ze nie. Tyto mlady ludia este nevedia rozoznat pravu hodnotu vztahu medzi muzom a zenou. Aspon do tych 17 rokov to takto vacsinou byva.

aisha5

Netreba za kazdu cenu hladat sposoby ako uputat chlapca, a navody, co robit. Ono ked niekto ma mat o teba zaujem, tak ho bude mat aj bez vyzyvavych vystrihov a koketneho spravania. Chlapcom sa aj tak pacia prirodzene baby, ktore su sami sebou, na nic sa nehraju, a takto prejavuju svoju uroven a inteligenciu...

Tigrica13

Baby, ja nemám chalana, ale hovorím vám, výstrihy a vzhľad nie sú všetko. Skúste chalana svojich snov osloviť tak, ako si iné baby netrúfnu. Ja som napríklad pozvala tancovať slaďák najkrajšieho a najžiadanejšieho chalana v tábore. Všetky baby sa mi potom smiali, či som normálna pozvať chalana tancovať. No ja som vedela, že mi len závideli.Väčšina z nich si myslela, že ich napr. na tanec musí pozvať práve chalan. No to už nie je aktuálne. Žijeme predsa v 21. storočí!!! Buďte spontánne a uvoľnené, potom si vás váš princ všimne. Veľa šťastia.

vik

ahoj, citala som niektore komenty a rozhodne niesom z tych ****** ktore nosia vystrihy a pod...no este som nestretla chalana ktoremu by som sa pacila taka aka som. Som z toho trosku zmatena... Pls poradte mi co by som mala robit aby som sa chalanom trosku viac pacila??

simculik

lochness, no naozaj býva to tak že ked prestaneš hladať lásku, nájde si ťa sama, vyskúšam to .. :D a dakujem za radu :)

lochness

neboj, ja som sa tiez v 15-16 rokoch trapila nad tym ze si nikoho nenajdem, lebo take kriteria ake som ja mala na chlapov nikto v mojom okoli nesplnal - a ked som mala 17 nahodou som cez net spoznala jedneho fajn typka z ktoreho sa vyklul uzasny clovek presne podla mojich predstav a sme spolu uz skoro 4 roky :)) takze na teba niekde isto niekto caka, ale na to mas este more casu a vacsinou plati ze ked prestanes silou mocou hladat, tak najdes :)

simculik

lochness, ja som rieš rada, že nie všetky dievky ako som myslela v dnešnej dobre pre chalanov budú tancovať aj na ulici nahéé,, lebo bohužial veľa by sa ich našlo!
ale ja dúfam že si raz nájdem chalana, ktoorému nebude záležať na tom :)

lochness

simculik, som rada ze niektore dnesne strnastky aj maju rozum ;) tym ze budes ina ako ostatne povrchne holky si isto najdes niekoho sebe podobneho, aj ked sa casto zda ze takeho niet - no uz len z citania niektorych tem na tomto fore vidim ze je vela ludi (a teda aj vela chalanov) ktori su znechuteni zo zmalovanych fuchtli co sa len vlacia po diskach ozrate... drz sa zdraveho rozumu a zdravej davky sebavedomia a ak sa ti aj mozno nepodari ocarit toho koho teraz chces, neskor to isto pride a bude to stat zato :)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako byt pritazlivou pre chlapca? - Fórum - ZDRAVIE.sk