Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ak ma dievca cierne vlasy a svetlu plet..

Saška

No ja si myslim že je to pekné...ja sama to tak mám...moje prirodzene vlasy su stredne hnede a mam bledu plet...ciernej som sa bala...ale isla som ces tmavo hnedu,čokoladovu a prirodzene ciernu až som sa dostala k čiernej ako uhol..a už nikdy nechcem inu farbu ako čiernu...

Marllenka

noo ja mam tmavu plet a tmavo hnede az prirodne cierne vlasy ziadna tvrda modro cierna a tamve hnede oci:-D svetla plet modre oci a modro cierne vlasy noo neviem ale tak videla som aj take co im to pristalo.ale vyzera to chladne

casanta

Dasena>no ciernej sa nezbavis, ani ked je to len sampon, a ciernu nedporucam...znici ti to vlasy..budes musiet stale farbit odrasty

Dasena

Mne sa to paci velmi..... sama mam svetlu plet,modre oci a aj by som si dala ciernu, len sa bojim, ze ak ma to prestane bavit, tak to nezmyjem a bude to vyrastat, tak budem musiet byt uz stale na cierno... skor by ma zaujimalo, ci sa da toho zbavit potom....

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.