Zil dva zivoty..

Príspevok v téme: Zil dva zivoty..
meteorit

Potrebujem poradit neviem ako z toho von..mala som priatela 5rokov ktorý ma dva roky podvadzal s inou...zil si dva zivoty..stretla som sa s nou vsetko sme si povedali a ja som pochopila ze s nim byt nechcem..volal pisal ze sa zabije ak sa k nemu nevratim ze to je jedine co ma..jej sa vyhrazal ze ju da zabit..a teraz viem ze su spolu a ja som sa zlozila a neviem ako dalej..nejem nespim ani nezijem len prezivam..Nedokažem sa z toho spamatat..u psychiatra som nebola bojim sa...

lochness

ani sa neopovaz sa k nemu vratit.. take typy poznam, bude ta citovo vydierat, odvolavat sa na to co ste spolu prezili a co ste pre seba znamenali bla bla bla... podstatna je pritomnost a buducnost, nie minulost... ak si si ista ze s nim nechces byt (a dobre robis), tak ho ignoruj, akokolvek tazke sa to moze zdat...

ak je chlap dost velke hovado na to aby vedel podvadzat dve zeny naraz a je dost psychos na to aby sa vyhrazal smrtou a samovrazdou, tak s nim ziadna normalna zenska nebude chciet nic mat.. isto si na spolocny zivot nepredstavujes labilneho nevernika ale niekoho normalneho a spolahliveho... ak je s tou druhou tak nech je, aspon nebude nicit zivot tebe...

ak mas pocit ze ho este nebodaj lubis, tak len pekne cim castejsie mysli na to ake chore veci ti urobil a povedal a zarucene akakolvek zalubenost coskoro zmizne... nebud dalsou z psychicky/fyzicky tyranych zien, zacni zit svoj zivot...

skus sa nejako pozbierat, zavolaj nejakej dobrej kamoske ze ju potrebujes, pripadne prekonaj strach a chod sa psychiatrom, ak budes mat pocit ze ine nepomaha... urob nejake typicke veci co robia zeny po rozchode - zmen cislo, uces, kup si nejaku novu kozmetiku alebo saty, snaz sa ho vymazat zo svojho zivota lebo ti bez takeho typka ako opisujes bude isto lepsie a zasluzis si niekoho ineho a lepsieho :)