Norbiho tajomstvo

Príspevok v téme: Norbiho tajomstvo
tarbenka

Chcela by som založiť novu tému: Noorbiho tajomstvo, je to hlavne stravovanie update, ktore je rozdelene na tri časove useky, Ja som pred dvoma rokmi schudla 25kg, dva roky pauza pribrala som len 1kg, a od nedele sa stravujem podla toho: cítim sa výborne a hlavne nehlaujem, od 6-12 sa môže jesť čokolvek, po12-tej hod. vynechat cukry a muku a po 15-tej zemiaky a ryža, a hlavne už skoro v každom meste sú obchodiky, môžte si tam nakupiť od jogurtov pudingy, chlebik cestoviny, syr čo majú kod UP1, skuste niekto niečo prihodiť, určite sú vela žien, ktorý sa takto stravujú, a nech pridajú aj nejake dobre recepty, teším sa na každú odpoved

merynka13

ahojte ja chcem len dodat,ze je to mozno super sposob, ale ja chudnem 1kg tyzdenne (niekedy len 0,5kg) a to jem UPLNE normlane chlieb -a to biely, jedavam sladke, jedavam uplne vsetko...len poobede nejem nic,co ma muku a hlavne mi prijde cudne,ze poobede sa este moze jest ovocie,lebo to ma vela fruktozy a pokial ju telo nestihne spalit pred spankom,tak je to cele akurat tak naprd...plus vela vela pijem...a kila idu dolu aj same...pokial jem pravidelne 5x denne,tak to ide aj bez norbiho tajomstva ;) ale s jednou vecou suhlasim!PREHRESKY nie len,ze su dovolene,ale su DOLEZITE!!!aby si telo nezvyklo na dietu ale aby nou stale chudlo...plus este ked sa k tomu budete trosku hybat,tak to pojde dolu cobydup ;)

JeJ

Drahé dámy, neviem, či ste "zbehlé" v tejto problematike, ale nie len v Bratislave už majú obchodíky, v ktorých si môžete objednať kompletné menu na celý deň a celý týždeň. Je to úžasné, už nemusím špekulovať, čo a kedy, vyfasujem si celodennú stravu (obed, olovrant, večera a raňajky na nasledujúci deň), je to ozaj chutne pripravené; už mi len chýba, že by mi to vozili priamo domov - spapkám už sama.
Držím vám všetkým palce, aby ste v tomto novom zdravom životnom štýle vydržali navždy.

tarbenka

Naozaj, nič z toho nemám, ale chcem pomôcť, hlavne tým čo uživajú lieky ako je diabetes, vysoky tlak atd. Ja myslím,že teba chudnuť po gramoch , každy den mam 10gr.menej . Dokonca dietologička to schvaluje, a touto metodou lieči jedneho velmi obezneho pacienta.Vy mlade sa velmi ponahlate, nerobte chyby, ja som ich v mladosti narobila a narušila som si cely metabolizmus, a stačilo niečo zjest a už boli kila hore. Už konfekčne číslo hovori predtým č.58, teraz 42-44, a ak je v rodine nejaka oslava, nevadí prehrešky sa môžu, a na druhý dem sa pokračuje, dokonca sa píše, že ak sa dosiahne povodna váha dvakrát v týždni kludne zhrešte. Ukažte mi dietu, kde sa môže chlieb, ani v jednej .90dnova je dobra ale po skončení váha prudko stupa, moja neter ju dokonca dodržala, a povedala,že nikdy viac. Stravuje sa podla norbi update. Verím, že sa mi ozvete a budem rada ak niekto bude mať kladne výsladky a ešte predtým môj pas bol okolo110 a dnes som sa merala mám 81 pekne nie? Oblečiem dcerine rifle a to má 64, tešim sa . Na váhu sa postavim až 1.5. V každom meste sú už obchodiky s norbi update, a skutočne nie sú ani tak drahe.

Danas46

Kilo za mesiac - obrovský úspech!!!!!!!
To je môj názor.
Úvahy Tarbenky o chudnutí sú rozumné, veľmi rozumné.
Som vo veku ked už jediným dôvodom pre chudnutie je zdravie. Pred dvomi rokmi som prestala fajčiť a nabrala som 10 kíl a namiesto chudnutia stále priberám. Pri odvykaní od cigarety sa tiež používala rada že si to človek musí najprv zrovnať v hlave, Tarbenka to použila aj pri chudnutí. Od cigariet mi pomohli lieky, na obezitu taký zázrak neexistuje a tak si to stále zrovnávam v hlave a kilá pribúdajú. Preto považujem kilo za mesiac za obrovský úspech, pri ňom si aj telo postupne privyká a nie je mľandravé. Tarbenka je môj vzor.

smajliQa

tarbenka ale schudnut 25 kg za dva roky, je sice fajn, ale dokazes to urobit pri kazdej diete...
ved rok ma 12 mesiacov... to znamena ze si v priemere schudla kilo za mesiac a to je akoze uplne nic.
dokopy je to pekne cislo, len ide tiez o to, ze z akej vahy ti ubudlo.. ci z 80 kil, alebo zo 120...

tarbenka

Tak čo , nikto nemá záujem o tento druh stravovania? Je to zdravšie ako všetky diety, a môžu aj nemocní ,ktorý majú nadvahu, a pritom nehladujú, Je to jeden z najzdravšich metod ake existujú, alebo nech sa ozvu, ktore týmto sposobom schudli. Ja sa podla toho stravujem a čo navyše mám kopešc energie a nie som najmladšia

tarbenka

Ešte k simone, tých 25kg sa mi podarilo za dva roky, ahlavne nemám z tela handry, lebo som išla na to pomaly, telo vie kolko treba schudnôuť, netreba ho znasilnovať, píšu cviciť, ale ak niekto nemôže, lebo aj taký sú medzi nami tak stači prechadzky, ale kvalitne, v kuse aspoň dva hod. chôdze, ja som za za kvalitne a trvale chudnutie, po tomto nenasleduje žiadny jojo, ja som bola majster v dietach, po každej nasledoval jojo schudla som 10 poribrala 15, a tu nie, lebo ješ načo maš chuť, len to musiš rozdeliť do časovych intervalov.

tarbenka

Ja som si kuzpila knihu norbiho tajomstvo, a tam popisuje svoje detstvo ako tučny chlapec až sa dopracoval k tomu čo je. od 6-12 môžeš jest naozaj čo chceš, ja si väčšinou dávam krajec celozrnneho chleba natriem ho vetičkom tým detským na to si dam kopec zeleniny a trochu syra s nescou bez mlieka,zajtra mám piolotučny tvaroh do toho som dala narezanu rukolu, trocha papriky zelenej , chery paradajky 3 ks, a štipka olivovy olej, obed zajtra si robim gulaš.polievku s mäsom+zeleninou+ cestovinou UP1. UP1 znamena, že to môžeš jesť cely den a k tomu aj puding, určite už je to v kasždom meste obchodík, update.sk,majú tam naozaj všetko aj chlebík, stoji sice 2 eura ale je výborny a ja ho mám na 5 dní.jogurty 0.30E, pudingy, je tam iny druh cukru, a pozorujem ako diabetička, po obede som mala cukor v norme 5.0, jem len zelene jablka, tie môžem cely den, ostatne len ráno, vela píše aj na amon8.sk, a skutočne to pomaly ide, a bez hladovania, teraz momentalne pijem kávu a som plna, a vôbec nemám chut na sladke, lebo to hlavne vychádza z mozgu, ono vie, že si to môžem dovoliť dat doobeda, na večeru mám 1 jogurtik,Ráno si môžeš dat praženicu a 2 krajce chlebika, a eštže tam majú aj múku UP1 čo znamena, že palacinky si kludne môžeš daj aj poobede a maju aj džem o nič nie je drahší ako v obchode a hlavne, hodneovocia je v tom. V pondelok si idem kupiť cukor ten je trocha drahši, ale vyplati sa, Napr. Biela muka, je to hotovy jed v tele, sem tam priležistostne, aj zhrešiť sa môže, nič sa nestane, ja idem na druhý mes. na svadbu a nemám s tým problem, Ešte si robim kuraci perkelt príloha male gulate cestoviny z obchodiku maju UP1 segedinsky s niskotučnou smotanou a nie s knedlou ale s týmto chlebikom, majú aj struhanku, a hned je to č. l A k tým číslam UP1 môžeš jest od 6-22,, č. UP2 od 6-15-tej, UP3 6-12-tej, a hlavne po 12-tej žiadne cukry a obyčajna hl.muka, celozrnnú môžeš do 15-tej, a po 15-tej žiadnu ryžu a zemiaky a s nimi velmi malo, majú UP2 a zemiaky na masle UP3, to sa mi páči, že sa môže všetko, kto má rad slaninku udenu môže do 15-tej, klobaska, takisto okrem madarskej, pritom sa naozaj nehladuje, asi tolko, dúfam, že som pomohla a idem variť, lebo zajtra idem varovať vnučku