Jessa, libresse, tesco vlozky...

Lana226

Ja používam Libresse, som s nimi úplne spokojná, sú jedny z najpohodlnejších, od Jessy mám iba gél na intímnu hygienu. Z Naturiel som sa vyhádzala, a Allways sú mi nepohodlné

wiw412

Moje skúsenosti :)
Naturella Camomile Ultra (normal) - Naturella mi všeobecne úplne vyhovuje :) Parfum mi vôbec nevadí ... veľkosť normal mi vyhovuje aj keď idem niekam do mesta a podobne .. :)

Lejdy slipové vložky - Odlepujú sa a je to veľmi nepríjemné :(

Always - Always si dávam iba na noc ( tie najväčšie)

Discreets intímky - S nimi som spokojná . Neodlepujú sa (ako napr. Lejdy slip. ) Parfum mi neprekáža .

A čo sa týka tampónov určite kotex ! :)

Rozmýšľala som nad tým že výskúšam tie Lidl /Tesco vložky ale nakoniec som sa predsa držala tej naturelly , no nabudúce ich určite vyskúšam :)

kata121345

ja by som chcela vyzdvihnut vlozky z lidla :-) eaz som si ich kupila z nutnosti a zostala som fakt milo prekvapena (stali asi 80centov) a boli uple super.. normalne som tomu nemohla uverit! Z menstruacnej krvi sa stali v tej vlozke take krystaliky kt. to vsiakli a aj pri dotyku. sa nic neodrlacilo. :O .. na rozdiel od always ultra kt su nepohidlne suchocu ked chodim a maju umely povrch a vnutri niee nijaka vrsta ale len vata:-\\ otras a ta cena za 3 € 14 kusov.. bezne kupujem naturella kt. mivyhovuju. :) a tampony na doma naturella a do spolocnosti O.b kt su aice drahsie ale neporovnatelne lepsie (nepretekaju.. ale vsimla so si ze su o bieco vacsie nez ostatne znacky). Skuste tie z lidla ... prisla som na to ze uplne obycajne vyzerajuci obal mq zlate jadro a plati to aj naopak bohuzial. :/

tanitalove

Ja používam libresse nocne :-) sú skvele :-) cítim sa s nimi lepšie ako s alwayskami :-P ale väčšinou nosím tampony spolu s libresskami

AfterEight

Ahoj, kedze ja mavam 2-3. den menstruacie velmi silne krvacanie, davam si niekedy aj tampon a
vlozku. Ale na noc si davam len vlozky.

Na noc pouzivam Naturelly super, alebo TESCO tie vacsie a nepretiekla som.
Takze s TESCO vlozkami mam len dobre skusenosti- odporucam :)

Tampony pouzivam Naturelly super a tiez im davam plny pocet bodov :)

neskusena

vyskusajte menstruacny kalich.
je to jednorazova investicia a je spolahlivy.
ja som spoko. iba je problem, ze ked idem na dlhsie prec, napr vecer mam program, alebo som dlho v praci, tak sa neda len tak jednoducho vymenit v praci na wc.

Betušik

No, ja som používala Always, ale zdajú sa mi byť umelé...
Rozhodla som sa nakoniec pre Naturella. Je síce pravda, že sú \"voňavé\"(parfumované), mne osobne to však nevadí. Väčšinou každej vyhovujú iné!

akinom007

a na noc allways nocne...
co sa tamponov tyka O.B.je naj Kotex je o nicom tie sa tak "cipkaju" alebo ako to nazvat...

akinom007

Nie je nad Allways senstitive s kridielkami neparfemovame...
jedine Allways vlozky na trhu maju pohyblive kridielka, co mi vyhovuje, pretoze tesco vlozky, libresse a podobne aj ked nie su v podstate zle ale kridelka nemaju pohyblive co anpr men pri silnejsej menstruacii nevyhovuje...mne sa potom ta vlozky skrci a je problem...