Jessa, libresse, tesco vlozky...

ayla

Ja používam posledné roky Always Classic Maxi, ktoré sú na silné krvácanie, a som spokojná. Dobre sajú, neodlepujú sa a sú aj dostatočne dlhé (aspoň pre mňa). Nie sú to síce ultratenké vložky, ale nie sú ani príliš hrubé a sú pomerne pohodlné. Cena je podľa mňa tiež dobrá, na rozdiel od tých Always Ultra (u nás jedno balenie s 9 ks stojí 1,09 €).

vewe

čaute ja mam veľmi naozaj veľmi silne krvacanie a za hodinu aj menej pretečiem(použivam always night-tie nejsilnejšie) ale aj tak pretečiem.. poradte mi prosim ake si mama kukpit aby som nepretiekla ?

manda276

ja som uz vyskusala vela vloziek, ale najradsej mam tesco...aj denne aj nocne...mozno pre niekoho su to zle a sitne vlozky, ale mne sa asi najviac osvedcili...su super...dobre saju, vsetko ide pekne do vnutra vlozky a povrch zostava suchy...dalsie plus, ze su velmi pohodlne...a este su aj lacne-stoja mozno tak 1 euro...

ale ten obrazok na obale je odveci :D...ja ked som tu vlozku odbalila, tak som bola dost prekvapena, lebo tam je tiez to adsorbcne jadro (ako napr. u alwaysiek)a na obale je to akoby uplne ina vlozka...ale nic :)

viem ze kazdemu sadne nieco ine, ale tieto su podla mna ovela lepsie ako napr. take always, naturella, bella, libresse, ria, atd...
ak chcete skuste, za pokus nic nedate (len to euro :) )

esunitka

skusenosti:
Jessa- tampony aj vlozky aj intímky fajne len sa intimky niekkdy odliepaju inak okej.
Libresse nocne, denni aj slipove vlozky super vela toho vydrzi a su vela prijemne. Najlepsie vlozky na trhu!
Odporucuju!
Neturelly nie su spatne, ale nekupuju ich, pretoze su silne parfemovane a to mna vadi..
Tesco vlozky som neskusala, lebo nie mame ve meste Tesco.
Do vody pouzivam tampony Kotex normal sú levne a okej na ovierani aj colkom dost zvladnou.

ana.sosokova

Jessa - nedrzaju tak pevne jako ine vlozky ale inak su colkom okej
Libresse - Nocne aj denni aj intimky pohodlne a spolehlive pouzivam je najradeji
Always - klasicke maju povrch ako papir (su neprijemne na povrch) a zdaju se mi tiez umele, nepohodlne a sensitive su colkom dobre aj intimky pri posledni dny menstruacie
Discreet - akoby nepohodlne a nelepi
Tesco vlozky - tie som nezkusala
Moje skusenosti jsou vela dluhe (mna je 36), ale odporucuju vam Libresse slipovky aj vlozky maju prijemny povrch, neprekazuju, su pohodlne a hlavne spolehlive !!!

blondula

pokial nie su aromaticke,je mi to asi jedno.najcastejsie kupujem Ria a vsetky s tam jemnym "papierovym" povrchom.nenavidim Always a vsetky co maju ten umely povrch.nenormalne ma svrbi vsetko a este tyzden po kramoch som si musela mastit zadok :DDDD a tampony tiez take co nemaju ten "silk touch" tie mi zvyknu pretekat....

najaja1

Ja som vela spokojena s intímkami i vlozkami Libresse - neprekazuju a su spolehlive. Tampony su podla mna naj Tampax nebo Jessa...Moja skusenost :o)