Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

strava v nemocnici

elsa5.5

na raňajky som dostala suchý chlieb maslo a jeden plátok papriky,papriku neznášam tak mi ostal suchý chlieb s maslom,išla som do bufetu čo iné mi ostávalo....

elsa5.5

jedálny lístok v nemocnici?:)oni sami ti určia čo budeš jesť,bola som na kramároch no to bol otras,nosili mi z domu inak by som sa vôbec nenajedla,zemiaková kaša treskli sme ju o stenu trocha s toho všetky 3 aj tam ostala prilepená no to bolo niečo,tá polievka to bol tiež zážitok,až berieš nejaké lieky či vitamíny kvapky zobrať z domu nič tam nemali večer:)

titi...

Podľa mna zbytočne hľadáš jedálny lístok v nemocnici.Jedniný jedálny lístok je pre pracujúcich v nemocnici.Pre pacientov nemôžeš nájsť,však pacient dostáva jedlo podlľa ochorenia,čiže rozdelené je to podľa diéty.Takže napr.ked som bola tehotná a mala som poležať istý čas v nemocnici,tak som dostala diétu číslo:2 To je taká ľahká strava,nie moc mastná,ale normálna.Kto má cukrovku dostane diétu 9,krvný obeh,vysoký tlak 10.Už rozumieš,to nie je ako v závodnej jedálni,či na rekreácii a podobne.Teraz som mala dcérku na detskom oddelení tiež dostala diétu 2.aj nemocničná strava môže byť chutná,no ked nie,v každom prípade je zaradená podľa choroby pacienta.

casanta

No bola som hspitalizovana v nemocnici v Ruzomberku a som bola prekvapena..strava bola velmi dobra, chutila mi...

pomoc111111112

neviete niekto stranku kde je napisane co sa v nemocnici je? ake su tam jedla na pondelok a tak ..len tak orentacne

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.