strava v nemocnici

pomoc111111112

vieš chystam sa do nemocnice v nitre..a chcela by som vediet aky je tam denny stravovaci plan..neviete niaku stranku? dietu budem mat asi normalnu lebo ochorenie mam psychicke

pomoc111111112

neviete niekto stranku kde je napisane co sa v nemocnici je? ake su tam jedla na pondelok a tak ..len tak orentacne

pomoc111111112

vieš chystam sa do nemocnice v nitre..a chcela by som vediet aky je tam denny stravovaci plan..neviete niaku stranku? dietu budem mat asi normalnu lebo ochorenie mam psychicke

mate59

ja som bol v Skalici,nemal som dietu,doma sa stravujem pomerne zdravo,hladný som v žiadnom prípade nebol.
Na chodbe je vyvesený jedálny lístok na celý týždeň včetne všetkých diet.

pomoc111111112

vieš chystam sa do nemocnice v nitre..a chcela by som vediet aky je tam denny stravovaci plan..neviete niaku stranku? dietu budem mat asi normalnu lebo ochorenie mam psychicke

mate59

denne aj polievku,nie vodovú,normálny hovadzí vývar,zeleninovú,fazulovu, písmenkovú a raz bola rajčinová, jediná, kt. nemám rád.

mate59

nie je to jednotné, lebo jednotliví pacienti môžu mať dietu, takže ak budete na izbe 3, každý môže mať iné jedlo.
Ja som mával na raňajky 2 rožky, kakao, desiata lupačik,čaj,obed maso,ryža, zemiaky,cestoviny,čalamáda,resp.kompót,olovrant malý syr,chleba, večera tiež teplá, podobná ako obed.
V nedeľu sme dostai už na obed suchú večeru,napr.2 chleby,vnútri pečené maso,alebo konzervu.
Ak nebudeš mať predpísanú dietu,budeš mobilná,môžeš íst do bufetu si kúpiť niečo,mne strava bohato stačila.Sladený alebo nesladený čaj sme mali neobmedzene.