stála bolesť hlavy

Príspevok v téme: stála bolesť hlavy
Vikktoorka

Už 4 deň mám stále bolesti hlavy. Lepšie povedané v hlave. Je to akokeby som mala niečo v strede mozgu a to niečo mi tlačí na prednú časť hlavy (čelo, spánky, okolo uší). Vzala som už aj tabletky a šla si ľahnúť, to mi bolesť trošku stlmilo ale aj tak sa mi do hodiny vrátila. Ostrejšiu bolesť pociťujem, keď sa pozriem do normalného svetla a odvrátim zrak, vtedy ma bolí v hlave nad obočím, ale takú bolesť mám aj keď len potočím hlavu. Už fakt nevládzem...

prosím ak môžete odpisujte mi na e-mail Vikktoorka@azet.sk

domča19

Vikktoorka ja mám úplne tie isté príznaky len mi to trvá už skoro 2týždne .. a doktorka povedala že to môžem mať s angíny čo som mala ....a veru už nič nepomáha ... ja neviem a bolesť je čím dal horšia ...

Jan_ka

Je to úplně normánlní hnusná migréna. Trpím na ni od svých 6 let, někdy i několikrát do týdne.. Někdy pomůže teplo, tma a hlavně spánek.

nnn

ahoj aj ja som toto presne mala!!! vôbec ti to nezávidím ja som bola aj u lekárky a ta sa len na mna kukla že čo otravujem... a predpísala mi len brufen 600 .......... tých som si mohla dať aj 3 a nič bolesť ma neprestala presne tak ako ty opisuješ aj ja som mala takú bolesť.... tak som sa liečila sama... kupila som si sprej do nosa hoci som nemala upchatý nos.. ale taký menej agresivný .... taký na preplachovanie.. horných ciesť.. a tak som si tak striekala a snažila sa to tak hore potiahnúť a každé 2 hodiny som sa naparovala som si nechala v hrnci zovrieť vodu nasypala som tam soľ.. a ako sa zovrela voda tak som si zobrala uterak a tak som sa nad hrncom zakryla a dýchala nosom... potom tie bolesti ustupili.. a skús aj vysadiť antikoncepciu... ak beireš