Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Lúpanie končekov na prstoch

Príspevok v téme: Lúpanie končekov na prstoch
dzosky

Mám 21 rokov a problém s lúpaním končekov prstov mám už dosť dlho. Začína to ako keby bielymi bublinkami pod kožou a následne na týchto miestach sa mi začínajú lúpať prsty. Neviem či je to tým, že mi chýba nejaký vitamín alebo je to nejaká choroba na ktorú som doteraz neprišiel. Bol som s tým par-krát u lekára a chodil som aj ku kožnej, ktorá mi dávala mastičky. Zmiernilo sa to ale nikdy to úplne nezmizlo. Študujem na vysokej škole a niekedy mám pocit, že je to aj zo stresu keď už je ho priveľa. Počul som aj že to môže byť nejaká infekcia v hrdle. Neviem čo s tým mám robiť, na koho sa obrátiť. Za poskytnuté rady vopred ďakujem.

A6

No ja mavam to iste, vzdy to zacne cez leto, na zaciatku jula.. a trva to aj dva mesiace nekedy, ak idem k moru tak tam mi to zmizne rychlejsie. Daval som si ja masticky ale nepomohlo, len mozno trochu urychlilo, no rok co rok stale to iste...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Lúpanie končekov na prstoch - Fórum - ZDRAVIE.sk