Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Problem so stolicou

Príspevok v téme: Problem so stolicou
rebeka14

Mam uz dlhsiu dobru problem so stolicou, a bolesti pri vyprazdnovani.Niekedy su ti ebolesti ozaj velke, a dlhsi cas mam vzdy krv pri vyprazdnovani.Mam pocit ako keby mam na konecniku ranu alebo cosi a vzdy pri vyprazdnovani to boli, a objavi sa krv..
Vie niekto poradit? Moze ist o nieco zavazne, ako a co sa s tym da robit? Aj ked mam len mensiu potrebu stolice velmi to boli,,,

homer

Mam uz dlzsie problemi so stolicou. Nemozem sa vyprazdnit kompletne a hovno mi ostava v konecniku. Mozete mi poradit akom sa toho zbavit.

sasanka111

myslim ze o takychto problemoch sa docitas na stranke alternamedica je tam aj recept ako si poradit so zapchou. je to tusim aj pod heslom zapcha.

nikki.7

ahoj....

Mala som podobný problém, čiže presne viem o čom hovoríš. Aloe vera je síce dobré,ale na to,aby zaúčinkovalo je potebné ho piť dlhšiu dobu....A tou dlhšou dobou myslím min. rok.

Pre teba bude myslím účinnejšie to,aby si do svojho jedálnička pridala viac vlákniny.Ja užívam psylium a môžem povedať, že hneď ako ho vypijem(rozrábam si ho v troche vody a takú hustejšiu vypijem) a následne zapijem pohárom vlažnej vody(min 0,3 l), mám nutkanie na stolicu a stolica doslva akoby vybehla zo mňa,pretože to psylium ju "zjemní" a je klzkejšia.

K tomu môžeš pridať probiotiká a psylium užívať ráno pred raňajkami a poobede tiež.

VolvoS40

mozno by bolo dobre vyskusat Aloe Vera gel na pitie čisti a detoxikuje organizmuj upravuje stolicu je proti zapalovy, protipliesnovy, posilnuje imunitu zlepsuje zazivanie.

Inner

no moze to byt "zlata zila", alebo aj cokolvek ine spojene s travenim... istejsie bude navstivit lekara, samo to nezmizne....

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Problem so stolicou - Fórum - ZDRAVIE.sk