Som velmi citliva, ale...

Príspevok v téme: Som velmi citliva, ale...
citlivka123

Dobry den, prosim vas o diskretne odpovede. Moj problem je nasledovny- kazde rano, ked sa zobudim je mi tazko , ked si na to spomenem pride mi tazko ci sedim v buse aleb tak no a cely den je to potom v pohode o tyzden tu mame maturity a vobec sa ani nestresujem ani nic. Neviem co mam zo sebou robit, bola som u doktorky kazala mi uzivat ibalgin, ale nepomaha. JE tu niekto kto ma pdoobny problem??? Prosim co vam pomaha?

citlivka123

no ten ibalgin neuzivam nemam ani knemu dovod ved ma nic neboli... no a ked si spomenem ze davno mi nebolo zle a vzdy rano tak sa to hned stane ja som takyto problem vobec nemavala, myslela som ze zacnem uzivat aj ibalgin, bo cestujem do skoly aj busom a je to ozaj vyse hodiny

KATA: dakujem ti vyskusam to :)

Kata1985

taiko má pravda...
Ja si myslim, ze je to problem psychicky...neviem co so sebou, kudy kam, ten pocit \\\\\\\"hrcky v hrdle\\\\\\\" je len odrazom toho, tlak z dusi (tazko na dusi) preraza az do hrdla. Ibalgin okamzite prestan brat, blbost na entu. To taku doktorku mozem robit aj ja. Mala by si hladat zmysel zivota, co a ako dalej. skus sa porozpravat s dobrou kamaratkou, zabavit sa, vymysliet nejaku aktivitu. Mne sa raz stalo ze som citila v sebe strasne silny tlak, nevedela som spat(co ja inak spim velmi rada) nevedela som co so sebou...nevedela som obsediet na zadku, citila som nepokoj s dusi...zasla som do posilky (co ja inak vobec nie som sportovy maniak) isla som na beziaci pas a behala som a behala kym som sa fyzicky nevycerpala...a domov som prisla unavena jak pes. zaspala som oddychla som si ...vypadla som z domu s kamaratkou na prechadzku a len tak sme sa prechadzali....po 2 mesiacoch ma to preslo....hm???vyskusaj...

Simonella

vsak najprv normalne napis problem z coho ti je tazko alebo co a potom ackaj rady.. ci my si mame domysliet alebo co?

xeniaX

Ved citlivka pise, ze jej nie je zle na dusi, ale tazko zdravotne. Aspon tak som to pochopila ja. Tak to mas doktorku riadnu trubu, ze ti predpisala ibalgin, neviem na jakau pi*u. Ved prave ibalgin sa ma brat len 1, 2x do mesiaca. No neviem cim to moze, moze to byt fakt aj psychickeheho razu, len to vnimas inak. Citis sa tak, akoby si mala v sebe tlak, ktoreho sa nevies zbavit? Alebo citis vo vnutri nejaku uzkost? Nebojis sa podvedome buducnosti, ci zvladnes matury co najlepsie, ci ta vezmu na vysku alebo si najdes dobru pracu? Moze to byt aj tak ako pisal taiko, tiez ti dobre poradil.
Ale nevylucila by som aj nejaky zdravotny problem, ja som sa raz takto citila, ked som bola chora, nebolelo ma priamo hrdlo, ale citila som nieco divne v krku, co mi vadilo... takze preto neviem akeho charakteru je tvoj problem...

taiko

Mas taky pocit, ze "nevies, kudy kam", ze "nic nema vyznam", ze "nevies na co to vsetko je" a tak? Ak hej, no tak zorganizuj nejaku akciu, kde sa stretnes s kamaratmi, popripade si chod dat vystup na Rysy, alebo na Teryho chatu, vyhlad z Lomnicsaku by tiez mohol pomoct. Mozesh si aj zalozit blog, kde to vsetko vylejesh. Mozesh si napriklad aj zistit vsetky podrobnosti o vysokej skole na ktoru ides, ci zistit cim by si este mohla byt prospesna v robote v ktorej sa chystas robit. Popripade povedz svojmu fesakovi, ze Ta malo zabava a nech nieco vymysli. Nuz takto zatial :-)

citlivka123

to veru netusim ako mi ma pomoct, ale doktorka mi to predpisala , sranda...nieee normalne tazko ako ked je cloveku zle proste ako keby mam v hrdle neaku gulicku , ale to len opisujem ako sa citim, na dusi som to tak nemyslela :)

taiko

Neviem či som presne porozumel? Čo presne myslíš pod tým že je Ti ťažko? Ťažko na tele, či ťažko na duši? A ten ibalgin Ti má podľa doktorky pomôcť ako?