Problemy s muzom..

Príspevok v téme: Problemy s muzom..
marysol

Mám 59r,3 dospelé deti, 3r. som na dôchodku. manžel má 63r, je na dôchodku, ale aj pracuje.ked že jeho obidva príjmy presahujú nad 1.100eur mesačne, a môj dôchodok 178.10eur, podala som žiadosť o výž. na nerozvedenú manž.súd mi prisúdil sumu, ktorú som požadovala. a tu sa vyostrili problémy,ktoré u neho trvajú už roky...manžel sa po 56-ke strašne zmenil. psychicky,aj vzhladove.je stále nervozny, uteká z domu,je až nenormálne hyperaktívny, rozpráva sa sám so sebov, nadáva,behá von, dnu aj 36kr. za deň/dala som si vlani tú prácu a počítala som to/ chodí sa domov iba vyspať.zoberie auto a celé dni neviem kde je. deti cez peniaze stiahol na svoju stranu.doslova sa na na ňom priživujú. ale všetci sú na dobrej život.úrovni. mňa úplne vyradili z rod. že čo som si to vôbec dovolila žiadať vyýživné a "ťahať" ho po súdoch.som na srdce chorá, mám ICHS, vysoký TK, A čakajú ma 4 operácie klbov a kolien. a všade je treba platiť.a v lekárni? to už ani nehovorím.tak že vychádzam len-len a ked sú ostatné životné potreby a nákupy,strava? on sa stravuje sám.žiadne jedlo sa mu nepáčilo. žijeme odlúčene už 18r.a to je ten problém, ked príde k plateniu, zmení sa na šialenca.. doslova, ako schyzofrenik 2v1.pokial je von medzi ludmi, dobre im nevlezie do...a len čo zatvori dvere, je to úplne iný človek! človek? netvor! dnes bol výplatná deň , tak v zúrivosti chcel po mne hodiť hrniec s vriacou polievkou,a k Dr? dobre ma za jazdy nevyhodil z auta, len pre to, že v lekárni som musela čakať,že radšej predá auto, ako mňa vyvážať po dr. a to len pre to, že chcel isť na bycikel,a potom do večera sedieť na pive.len som ticho plakala,mám zapuchnuté nohy, bolavé klby, tak že, ked mám isť teraz 17.3. ku kardiologovy nech si zavolám taxik.už dávnejšie som aj deťom hovorila, že to nemôže mať niečo v hlave v poriadku. ked sa vyhúka potom príde, že vieš aký som ja prchký. ale on by v tom návale amoku dokázal aj zabiť a potom by nadomnou plakal, že čo to urobil. je to ten typ!zažila som to ked chcel poskákať po vtedy 2r dcérke, lebo plakala, a my sme mali ešte aj maličkého 3 týž. novorodenčeka.bolo vtedy ozaj na mále , keby som sa nebola obzrela, že čo robí a som skríkla na neho. a vtedy sa ako by prebral! ale komu to povedať, ked pred ludmi je iný ako doma???berie kopu ATARALGINU,on je stále zdopovaný,. do toho lieky na vysoký TK,a pivo... málo kedy somnou hovorí, len zazerá, ked sa opýtam, ako sa majú deti, len odvrkne.ony sú doslova v jeho područí. a to sú 30,36,38r, mladí ludia.tak že nechápem... žeby ich zaslepili tak peniaze? nevidia, že je to chorý, psychicky nevyrovnaný jedinec, plný zloby ,hnevu intríg a pretvárky, a násilia?ešte šťastie, že 1/2bytu je moja. vela krát kričal, že by som už bola pod mostom. a tie urážky, ponižovanie, nadávky,to by som si nedovolila ani napísať!ked sú nejaké oslavy absolutne ma nevolajú mezi seba, ako matku. jednoducho som už stará, chorá, nepotrebná, lebo nevládzem ich všetkích obskakovať, ale on na aute ano! ja nemám ani vodický..raz som volala aj políciu, tak sa vrhol po mne, že som sa bála, že zoberie nôž. a komu to všetko povedať? jeho Dr? ale ved on je taký milý.... to bola jej odpoved ked som jej raz volala, že sa mi nepáči jeho psychika,a pri tom je vodič!a čo si myslela, že som nejaká tínedžerka, čo volá o pomoc po 40r manželstve? ale ja ozaj neviem čo sním... na noc sa v spálni zamykám... poradte. Dakujem...Marysol...len dobré, a slušné rady!

katheryne

nechapem co su to za deti, kde sa to v nich berie, ani na oslavu Vas nepozvu, ze ste stara a nevladna (?)...to akoze sa maju bavit len oni???to oni rozhoduju o tom...vlastne o com???kto pride a kto nepride na oslavu, kto tam moze byt a kto nie???to kde sme???prepacte sice su to Vase deti, ale ako keby z lesa vysli, ze peniaze nie su vsetko, peniazmi sa neda vsetko kupit...Vas manzel si mysli ze ano, primitivne si myslim. Neviem ako Vam poradit, ale po precitani toho prispevku som rozcarovana, aki ludia sa este najdu. nie ste v kontakte sniekym blizkym z rodiny???neda sa najst kontakt na toho brata???alebo kamaratka, velmi dobra susedka, ???predat byt rozdelit peniaze a dovidenia. Ak nemaju zaujem o Vasu spolocnost tak ani vy. Ak nevidia ako je s vam zaobchadzane (asi to nechcu vidiet)tak si Vas ako matku nezasluzia.
PS: im sa to raz vrati, mozno hned nie ani za chvilku ale raz ano, len nebudu vediet preco.
Drzim palce.

jingles

nedalo by sa byt predat a ist byvat kazdy zvlast? sama si vravrla že ste rozvedeni abo k nejakej kamaratke rodine abo jak sak s psychopatom byvat je des

marysol

Dakujem za povšimnutie si môjho článku.Ano , mám brata, ale ten žije 36r v Kanade a nie som sním vôbec v kontakte. alebo niekto sa opýta, a prečo si sa od neho neodsťahovala? a kde? pokial som robila v zahraničí, moja matka dala darovacou zmluvou, byt, ktorý mal pripadnúť do dedičského konania mne ako jedinému dedičovy,tak ho darovala vnučke, a tá ho s manž. predala za 2 miliony a peniaze rozprášili a moja mama je už týždeň v domove dôchodcov! tak že aj tá moja posledná nádej, že sa mužovy dostanem z područia, je minulosťou...

flowerss

no marysol naozaj ti nezávidím situáciu, v ktorej si sa ocitla...je ťažké uveriť, že ani jedno z tvojich detí ti nie je schopné podať pomocnú ruku..nemáš vlastných súrodencov, ktorí by ťa vzali k sebe alebo ti hocijako ináč pomohli? nemôžeš byť predsa na všetko sama..