Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Infrasauna - je mi z nej zle

Príspevok v téme: Infrasauna - je mi z nej zle
kamoska

Dala som si doma namontovať kombi saunu = infra + fínsku. Podľa návodu som v nej bola prvýkrát iba 30 minut a potom som sa osprchovala v studenej vode. Bolo mi z toho tak zle, ako ked má človek úpal. NEmohla som ani spať a mala som horkú chuť v ústach. Potom som to ešte zopakovala asi v 14 dňových intervaloch. Stále mi je z toho zle. Pritom fínska sauna mi dlhé roky nerobí žiaden problém. Čo sa s tým dá robiť?

Kleopatra Ré

Pozor na všetky sauny ! Ak si nechcete poškodiť organizmus, tak tam radšej nechoďte! Jedine zdravé sú len slnečné filtrované lúče, cez atmosféru. Dnešný ľudia sú z chémie ,gen. úprav už unavení.Ich organizmus už nezvláda zaťaženie v saunach a iných procedúrach. Viaceré odporučania pre sauny je vstup zdravého človeka a nie pre unavené telo od stresov a otrávene od vody a jedla. Preto pozor na čo vás navedú. Treba si prečítať o Kleopatrinom liečivom slnku, ktoré je pre chorých , unavených a aj pre zdravých.

kamoska

Casanta, a ty chodiš do infrasauny pravidelne? V návode bolo napísané, že na jedno sedenie v saune sa odporúča 30-40 minút. Takže išla som podľa návodu.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Infrasauna - je mi z nej zle - Fórum - ZDRAVIE.sk