Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

TROMBEX,SIMGAL,AMOPLAZA,ANOPRYN - PORADTE MI PROSIM

Príspevok v téme: TROMBEX,SIMGAL,AMOPLAZA,ANOPRYN - PORADTE MI PROSIM
mimi25042504

Zdravím, prosím Vás je tu nejaký lekár kt. by mi vedel povedať niečo o tabletkách TROMBEX,SIMGAL,ANOPLAZA,ANOPRYN... Otec je po operácii krvnej zrazeniny, začal užívať tieto tabletky ale má strašne bolesti v kĺboch a často býva červený, čo pred tým nebol, ale až v piatok má ísť na kontrolu, ale ja by som chcela vedieť cí ich má prestat užívat, bez toho aby o sa o tom prv poradil s dr. alebo do toho piatku nech ich berie, chcel aosm en vedieť či sa sa môže niečo važne stať užívaním týchto tabletiek ked sa necíti dobre...
Ďakujem.

llek

Ak je kratko po operacii krvenj zrazeniny tak Anopyrin a Trombex uzivat musi, teda mal by (neviem ci ma v cieve zavedeny stent alebo co mu robili), ale ma vysoke riziko, ze bez tych liekov by sa to upchalo krvnou zrazeninou. Nolpaza- to je liek na zaludok, kedze pri Anopyrine su casto tazkosti so zaludkom az krvacania. Jediny liek, co by mohol eventualne vysadit je Simgal- na znizenie cholesterolu v krvi. Pri tekto skupine liekov sa mozu vysytovat bolesti noh a svalov. Ked pojde na kontrolu, mal by o tych bolestiach urcite povedat

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

TROMBEX,SIMGAL,AMOPLAZA,ANOPRYN - PORADTE MI PROSIM - Fórum - ZDRAVIE.sk