rok bez sexu

Príspevok v téme: rok bez sexu
romanecka

Za poslednych par mesiacov sa mi stali dva podobne pripady. Mala som dvoch priatelov - nie naraz. A opakoval sa ten isty scenar. Obaja mali 30 rokov, plus, minus. A obaja na mna tlacili, co sa tyka sexu. Mne sa to po 2-3 tyzdnoch zdalo velmi skoro a odmietala som. A tak oba vztahy skoncili velmi rychlo, s vycitkami, ze robim drahoty a ze 30rocny chlap to potrebuje, lebo je na vrchole svojich sil, atd atd. keby sa mi to stalo raz, tak si poviem, ze som natrafila na blbca, ale stalo sa mi to 2krat, tak som bola z toho dost znechutena a odvtedy mam dost obavy znova si nieco zacat.
A vcera mi kolegyna hovorila, ze jej 18 rocna dcera chodi uz rok s 30rocnym priatelom a ze este nemali sex. Tak to trosku upravilo moju mienku o muzoch :).
Ja nie som nejaka puritanka, sex je normalna vec vo vztahu podla mna - len jednoducho nezda sa mi spravne skoncit s niekym v posteli, ak ho poznam 2-3 tyzdne a videla som ho mozno tak 5krat dokopy.
Ake mate vy skusenosti? Potrebuje 30tnik sexovat v jednom kuse :), alebo dokaze vydrzat aj rok bez toho, ak ma pri sebe priatelku, ktoru ma naozaj rad a vazi si ju a ona sa zatial na to neciti?
( Ja by som ho rok netrapila, ale 18rocne dievca v prvom vztahu v tomto chapem:) )

uhlie

Toto forum uz existuje aspon 5 rokov a kazdy den je tu nejaka tema, kde sa nejaka prekvapena zienka pyta, ci muzi potrebuju sex. Tak ja som trochu prekvapeny, ci naozaj priemernej zene trva 5 rokov od precitania, ze je to naozaj tak, aby to pochopila?

sweater

uhlie ty si tiez taky uleteny :) jak partaci z makovnikom, akurat ze teba som uz vo viacerych temach videl sa vyjadrovat takto o zenach, coze si taky zatrpknuty?

bibi123

romanecka-no ono by to bolo mozno normalne, pokial by ste sa stretli za tie 3 tyzdne viac raz... Nabuduce skus jednotlive stretnutia natlacit na kazdy den, aby to chlapovi nepripadalo dlho:O))) 5 stretnuti by bolo na mna tiez strasne malo...
a s tou 18 rocnou... Ja som sa tiez doma tvarila ako anjelik a so svojimi frajermi som nehrala cely cas len karty..:O))) kamaratka, ked mala 15, si nasla o 17rokov starsieho partnera a utajila to pred rodicmi az do 20 tky, takze neda sa vsetkemu verit... vela stastia v hladani pana trpezliveho:O))) (hlavne si nehladaj takeho, ako su makovnik, uhlie,..:O))))

elsa5.5

2-3 týždne koľko x ste sa stretli za tú dobu?6x,mne to zaváňa tým že ťa chce.....,,nájdeš vhodnejšieho partnera...,ktorý bude vyhovovať tebe a nebude ťa do ničoho nútiť:)

zvedavko

Zeny a muzi sa stale budu podpichovat navzajom a mne sa to paci a sa aj posmejem na tom co pisete. No netreba sa vyvysovat. Zeny su lepsie v tom muzi zas v tom, ale nepaci sa mi napr. ked zeny su kulturistky a rypu sa v sportoch do, ktorych ich nic neni lebo podla mna zena ma byt jemna a nie kopa svalov. No, ale zeny zas najdu nieco na muzov napr. ze su vyzazisti alebo co lenze to su väcsinou teply. Ide o to a si myslim, ze sa na tom zhodneme vsetci, ze aj napriek tym nasim vzajomnym podpichom muzi nemôzu zit bez zien a zeny bez muzov. Ved toto je na tom to krasne :)

romanecka

uhlie - ty si zivocich, ktory hned skoci na samicku svojho druhu, ktoru stretne 1x? :)
Vies, my ludske bytosti, pouzivame aj mozog a nie len to, co mame medzi nohami :)

uhlie

Ja uz fakt neviem, ci zeny neziju niekde vo vesmire a obcas sem na Zem nejaka spadne a cuduje sa vsetkemu naokolo a pyta sa ci je normalne mat sex, ci je normalne platit naklady napoly, ci ma normalnu vahu, vysku, vyzor a aky je najlepsi lak na nechty. Sak si preboha pozrite nejaky prirodopisny film, kde sa nejake zivocichy obskocia hned pri prvom stretnuti, ale uz so sebou nieco robte!

Fedo

V com by sa nam mali rovnat? Preco? Clovek by mal byt prirodzeny a nie aby sa snazil niekomu vyrovnavat, na niekoho sa dotahovat...

romanecka

jajka + george - :) tiez som mala pochybnosti, ale jej dceru trochu poznam a je to rozumne dievca a so svojou mamou maju velmi pekny vztah, takze si myslim, ze jej neklamala

//////////

Nelina + Simonella -dakujem :)

mdmoon

no ja mam 27 a nemal by som problem pockat 1-2 mesiace ak by som ta naozaj cchel ako partnerku.
Tito co si ich stretla by ta pravdepodobne vyprasili a potom odkopli. Takze si to spravila rozumne podla mna.