tehotna?

Príspevok v téme: tehotna?
zufala18

dobry vecer, chcela by som sa opytat ci mozem byt tehotna, ked sme den pred tym ako som mala dostat menstruaciu mali prerusovany pohlavny styk,s tym ze partner do mna neejakuloval. menzes sa mi na druhy den nedostavil avsak mam take pocity ako pri prechladnuuti vajecnikov. menzes mi meska 3 dni. moze to byt zapricinene aj tym ze som mala sex po dlhsej dobe??

janaaaaaaaaa

z coho chces byt akoze tehotna?? myslis ze tvoj priatel je duch svaty ci co? preboha prestuduj si zakladne veci ohladom pocatia dietata, dospej a potom az zacni sexovat

aida........

dobry den - chcela som sa Vas spytat ze s priatelom sme mali nechraneny pohlavny styk..bol vo mne len necelu minutku...a nevystriekal sa do mna vobec... mala som jeden alebo dva dni po kramoch..je mozne ze by som bola tehotna???..pls...poradte mi

Inner

ak ste mali prerusovany styk, tak tehotna nemas byt z coho.... ak budes mat pochybnosti, tak si cca 10 dni od styku sprav tehotensky test. Ale samo o sebe je problem otehotniet... zena je plodna len jediny den do mesiaca, ktory sa moze individualne posuvat. Meskat menstruacia ti moze z cohokolvek. Tym by som sa netrapila.