preco niektory ludia na tomto fore vedia len kritizovat?

Príspevok v téme: preco niektory ludia na tomto fore vedia len kritizovat?
strasne

Niezeby ma to nejak zvlast trapilo co si myslia ludia ktorych nepoznam ale nezda sa mi to pekne!!Vacsinou tu pisu zeny ktore sa chcu postazovat ,ktore sa trapia a nepotrebuju aby im este niekto nadaval ze su hlupane atd...Zena tu napisala ze sa vyspala so zenatym:poniektore jej hned zacali nadavat a sudili ju aj ked ju nepoznaju(jasne ani mne by sa nepacilo keby si zacala s mojim mazelom,v kutiku srdca ma to aj nahnevalo ale zato jej nebudem nadavat pisala si o radu nie aby ju niekto poucoval)Alebo sem pisu zeny ktorych manzelia tyraju ci uz psychicky alebo "financne":a nietore chuderky sa zmozu len nato ze im budu vypisovat ake su sproste a ze su handry atd.PRECO SA NESKUSITE NAJPRV VCITIT DO TOHO CLOVEKA A POTOM MU NIECO NAPISAT ALE VY HNED VYPUSTITE PRVE CO VAS NAPADNE.ALEBO SI ZAHRYZNITE DO RUK ABY STE NIC NENAPISALI LEBO TAKE RECI DOTYCNEMU VOBEC NEPOMOZU AKURAT BUDE ESTE VIAC NESTASTNY/A!!!!neznasam takych ludi co sa tvaria ze su majstry sveta ale keby boli namieste dotycnych zien tak by sa uz davno zosypali popripade by sem zalozili min.50 tem co maju robit.

uhlie

Nespravne je uz to, ze tu existuje kategoria o osobnych problemoch. Ako ma clovek posudzovat spravanie niekoho, koho nepozna a navyse casto aj toho, koho nejaka neznama osoba opise na fore a zmanipuluje vacsinu faktov vo svoj prospech? Funguje to tu tak, ze zienky sem casto chodia len poohovarat svojich priatelov, lebo ti im dvaju najavo, ze nie su jedine existujuce na tomto svete. Ostatne zienky vymyslia milion dalsich obvineni a ohovovoria niekoho, koho nikdy nevideli. Jednoducho preto, ze im to asi robi dobre na susuru.

Macca

Pokial sa tu opat mienite urazat, budem nutena tuto temu uzamknut plus tuto temu presuvam do vhodnejsej kategorie :)

Eva531

Je tu iba velmi malo tem, do ktorych prispievam a aby som nezabudla poznamenat, ignorujem temy, v ktorych sa hlupe a naivne zeny stazuju, ake to maju s chlapmi tazke. Do takychto tem neprispievam preto, lebo ziadna hlupa a naivna "hrdinka z telenovely" by sa podla rad v mojich prispevkoch aj tak nezachovala, tak naco zbytocne stracat cas hoci aj dobre mienenymi radami, ze najlepsim riesenim je aj tak rozchod. Poznam vo svojom okoli vela takych zien, ktore su ochotne tolerovat partnerovi veci, ktore by ziadna normalna zena nebola ochotna tolerovat, ale aj tak vo vztahu trpia, su nestastne, kazdy to vidi, len ony same to nevidia a klamu same seba, ze su stastne, aj ked su v skutocnosti velmi nestastne a v kutiku duse to aj citia, ale nikdy by sa so ziadnym chlapom nerozisli. Podla mojho nazoru ide totiz o to, ze hlavnou pricinou, preco takato hlupa a naivna zena vstupuje do vztahu, nie je ani tak samotna tuzba zit vo vztahu, ako skor tuzba na otazku "Mas frajera?" odpovedat: "Ano." Pretoze ak sa tekejto zeny niekto opyta, ci ma frajera a ona odpovie, ze ma, tak pocit, ze na otazku "Mas frajera?" odpovedala: "Ano." - jej zvysuje sebavedomie, a prave o to ide. Pokial by musela odpovedat, ze frajera nema, tak pocit, ze na otazku "Mas frajera?" odpovie: "Nie.", by jej sebavedomie znizil. Mnohokrat su to aj velmi pekne, sikovne a inteligentne zeny, ale ani krasa, ani titul z vysokej skoly tymto zenam sebavedomie nezvysi, pretoze ho maju od prirody nizke. Jedine, co im zvysi sebavedomie, je to, ze ziju s pocitom, ze maju frajera. Ak si hlupa a naivna zena s nizkym sebavedomim najde frajera, tak to povazuje za svoj najväcsi zivotny uspech, pricom ani ziskanie titulu z vysokej skoly, ani doktorat, ani dobre umiestnenie sa v sutazi krasy by takato zena nepovazovala az za taky velky uspech, za aky povazuje to, ze si nasla frajera. Takato zena je ochotna vstupit do vztahu s kymkolvek, len aby sa mohla tesit, ze niekoho ma. Pritom ale nikdy nepochopi, ze takmer kazdy chlap ma urcitu zavaznu chybu alebo urcity zlozvyk, ktory by mudra a inteligentna zena na jej mieste nikdy netolerovala. Lenze naivna zena je radsej ochotna vsetky zavazne chyby a zlozvyky tolerovat a so svojim chlapom sa nikdy nerozide, nech uz by jej akokolvek ublizoval, lebo akonahle by doslo k rozchodu, tak potom by jej sebavedomie hlboko kleslo, nakolko no otazku: "Mas frajera?" by musela odpovedat: "Nie", pricom pocit, ze nikoho nema, by povazovala za svoj najväcsi zivotny neuspech. Radsej zotrvava v nestastnom vztahu, v ktorom trpi a hlupo a naivne veri, ze dotycny pan sa jedneho dna zmeni. Mudre a inteligentne zeny uz davno pochopili, ze kazdy chlap raz a navzdy zostane taky, aky je a nikto sa nedokaze zmenit. A pochopili aj to, ze velka romanticka laska na cely zivot aj tak neexistuje a väcsina vztahov sa skor, ci neskor aj tak rozpadne, s cim kazda normalna zene este pred vstupom do vztahu samozrejme rata. Ja si mysim, ze to uz priroda zariadila tak, aby väcsina zien boli hlupe a naivne sliepky, lebo keby to tak nebolo, tak bud by ludstvo vyhynulo, alebo by bol svet plne stastnych a slobodnych single mamiciek, ktore si krasne nazivaju bez toho, aby si museli komplikovat zivot s nejakym chlapom. Lenze kto by sa potom o tych chlapov postaral? Kto by im varil, pral, zehlil, sexualne sluzby poskytoval a podobne? Asi to tak musi byt a ja mozem byt len rada, ze nepatrim medzi tie naivne "jednoducho Marie z telenovely"...

anjelik9

to asi preto že v každej teme je napisane prosim o vaš nazor tak ho každý vyjadruje či už je to pekne abo menej pekne ale uprimnost by sa mala cenit :P

strasne

uhlie:koli takym uboziakom ako si ty som zalozila tuto temu.a moje sebavedomie je v poriadku ale tvoje zrejme nie ked sa potrebujes takto vyjadrovat.

majka_21

Soffa, take zeny poznam... Hrdlicky pred manzelstvom, prisla svadba ("nutena" - nevesta tehotna), po svadbe roztrzky... vyhrazky rozvodom... AAAAAAAA... dalsie tehotenstvo... Niektore sa proste nepoucia - co narobime. Je to smutne, lebo na to doplatia len deti. A potom ze uz male deti maju depresie - sak maju mat z coho.

profesorka

Strasne - hneď v nadpise mi udrelo do očí - "niektorý ľudia" - má byť mäkké i, lebo je to mn.č., rovnako na konci "majstry sveta" - má byť mäkké i.