preco niektory ludia na tomto fore vedia len kritizovat?

Príspevok v téme: preco niektory ludia na tomto fore vedia len kritizovat?
strasne

Niezeby ma to nejak zvlast trapilo co si myslia ludia ktorych nepoznam ale nezda sa mi to pekne!!Vacsinou tu pisu zeny ktore sa chcu postazovat ,ktore sa trapia a nepotrebuju aby im este niekto nadaval ze su hlupane atd...Zena tu napisala ze sa vyspala so zenatym:poniektore jej hned zacali nadavat a sudili ju aj ked ju nepoznaju(jasne ani mne by sa nepacilo keby si zacala s mojim mazelom,v kutiku srdca ma to aj nahnevalo ale zato jej nebudem nadavat pisala si o radu nie aby ju niekto poucoval)Alebo sem pisu zeny ktorych manzelia tyraju ci uz psychicky alebo "financne":a nietore chuderky sa zmozu len nato ze im budu vypisovat ake su sproste a ze su handry atd.PRECO SA NESKUSITE NAJPRV VCITIT DO TOHO CLOVEKA A POTOM MU NIECO NAPISAT ALE VY HNED VYPUSTITE PRVE CO VAS NAPADNE.ALEBO SI ZAHRYZNITE DO RUK ABY STE NIC NENAPISALI LEBO TAKE RECI DOTYCNEMU VOBEC NEPOMOZU AKURAT BUDE ESTE VIAC NESTASTNY/A!!!!neznasam takych ludi co sa tvaria ze su majstry sveta ale keby boli namieste dotycnych zien tak by sa uz davno zosypali popripade by sem zalozili min.50 tem co maju robit.

uhlie

O com je vlastne tato tema?

Ze sa nejakej pipke nepaci, ze tu ludia obcas niekoho kritizuju? A ona miesto toho kritizuje ich a moralizuje a posudzuje ostatnych a hra sa na cloveka, ktory vie rozhodnut co je spravne a co nie lebo ostatni to asi nevedia.

Na spravnej kritike nevidim nic zle a moze vadit len cloveku zvyknutemu klamat a hodnotit inych. Nazor strasne ma aspon pre mna nulovu hodnotu a viac menej tato tema asi aj vznikla pre to, aby sa citila, ako sebavedoma p.cka.

nevernicka?

no veru kaslime na tuto temu,lebo sa budes len zbitocne rozculovat.vies na svete je kopec hlupych ludi,s tym sa musime zmierit

User_37597

boze ste trapny s tym opravovanym pravopysnych chyb...sereme na vas vsetkych aj na vase drbnute nazory na tento pryspevok!!! nemam slov kolko je na svete sprotych ludy...

profesorka

Strasne - vieš, prečo píšu títo ľudia takéto príspevky? Lebo toto tu nie je odborná poradňa, len také fórum "jedna baba povedala" a všetky dotazy, aj reakcie na ne sú bez záruky.

Ak dovolíš, skritizujem ťa za tvoj pravopis, máš tam niekoľko hrubých chýb.

atena

ani ja nemam v oblube takych ludi. toto forum by predsa malo byt o tom, ze by si tu ludia mali vzajomne pomahat, radit si a povzbudzovat sa. ti, ktori kritizuju a povzsuju sa to robia len preto, aby si vykryli nejake svoje nedostatky resp. aby sa na ne nesustredili. potrebuju niekoho zhodit, aby mali zo seba dobry pocit. su to chudaci...nad takymi sa neoplati rozmyslat, neberte ich komentare vazne.

soffa

majka 21 nepopieram,ale ak sa tak chlap sprava k zene,tak sa bude spravat aj k detom.a to zena nevidi????alebo nechce vidiet.je to kazdopadne smutne,ale o takych idiotov by som ani bicykel neoprela..treba trosku popremysla,nie len roztahovat nohy a potom sa stazovat,ze maju zniceny zivot..

majka_21

Soffa, to, ze sa tyran zmeni je blbost samozrejme, ale tuto vec nehovori zene rozum, ale srdce (a to sa niekedy tazsie pocuva).

Slobodna

Inner handra podľa mňa nie je nadávka ale prirovnanie a použila som ho aj ja, pretože podľa mňa žena, ktorej partner nadáva do p.č, dementov atď., ona to považuje za normálne a nemôže ho opustiť pretože ho strašne miluje, je obyčajná handra do ktorej sa jej partner utiera. A takémuto zaslepenému človeku to nemôžeš povedať jemne, ale rázne aby sa mu otvorili konečne oči. Niektorí ľudia považujú takéto správanie za normálne, pretože v takom prostredí žili alebo vyrastali, každý považujeme za normálne niečo iné, niekomu nadávky prídu úplne normálne a niekomu nemôžeš povedať vôbec nič, len ofukovať a chodiť okolo po špičkách aby sa neurazil, lebo zrejme to robí aj jeho blízke okolie, no nemôže očakávať, že to čo je normálne v jeho blízkom okruhu ľudí, je normálne aj v širšej verejnosti.