preco niektory ludia na tomto fore vedia len kritizovat?

Príspevok v téme: preco niektory ludia na tomto fore vedia len kritizovat?
strasne

Niezeby ma to nejak zvlast trapilo co si myslia ludia ktorych nepoznam ale nezda sa mi to pekne!!Vacsinou tu pisu zeny ktore sa chcu postazovat ,ktore sa trapia a nepotrebuju aby im este niekto nadaval ze su hlupane atd...Zena tu napisala ze sa vyspala so zenatym:poniektore jej hned zacali nadavat a sudili ju aj ked ju nepoznaju(jasne ani mne by sa nepacilo keby si zacala s mojim mazelom,v kutiku srdca ma to aj nahnevalo ale zato jej nebudem nadavat pisala si o radu nie aby ju niekto poucoval)Alebo sem pisu zeny ktorych manzelia tyraju ci uz psychicky alebo "financne":a nietore chuderky sa zmozu len nato ze im budu vypisovat ake su sproste a ze su handry atd.PRECO SA NESKUSITE NAJPRV VCITIT DO TOHO CLOVEKA A POTOM MU NIECO NAPISAT ALE VY HNED VYPUSTITE PRVE CO VAS NAPADNE.ALEBO SI ZAHRYZNITE DO RUK ABY STE NIC NENAPISALI LEBO TAKE RECI DOTYCNEMU VOBEC NEPOMOZU AKURAT BUDE ESTE VIAC NESTASTNY/A!!!!neznasam takych ludi co sa tvaria ze su majstry sveta ale keby boli namieste dotycnych zien tak by sa uz davno zosypali popripade by sem zalozili min.50 tem co maju robit.

majka_21

Vies, ja sa drzim zlateho pravidlo: "Spravaj sa tak, ako chces, aby sa ini spravali k tebe." Cize preco by som mala hned osudzovat cloveka, ktoreho ani vlastne nepoznam a ktory tu v drvivej vacsine napise, ze ma nejaky problem a nevie si s nim poradit? No kebyze ja mam nejaky skutocne vazny problem, nepacilo by sa mi, kebyze ma niekto hned sfukol a odsudil - takze sa to snazim nerobit ani ja. Ja si nemyslim, ze ti niekto ublizil. Proste si myslim len to, ze si jedna z x ludi, ktorym sa taketo nepekne veci v temach nepacia a si sa jednoducho ozvala...

strasne

Na teba si pamatam ty si my radila ohladom nejakej diety (ja sa tiez len tam zdrzujem chudnutie /diety)ale sama vies ze sa to da aj normalne a nie hned nadavat a odsudzovat.A vies preco ma to tak stve lebo vsade naokolo su taky ludia nevedia sa vcitit do pocitov inych ludi vedia len ublizovat.Teraz si niekto pomysli ze my niekto ublizil ale ja nehovorim o sebe.Ja len ked citam ako niektore zeny pytaju radu alebo sa chcu len vyrozpravat lebo nemaju skym a ine im tak hnusne odpisu tak sa ma to nejak dotkne.

majka_21

Strasne: nerozculuj sa nad tym :o). Ja najcastejsie prispievam do tem tykajucich sa chudnutia a diet, kedze sama sa s nimi trapim uz dlho. Vies kolko krat ja som bola zvozena? Ale povacsinou ludmi, pri prispevkoch ktorych som mala pocit, ze sa asi nudia a potrebuju zabit nudu :o). Utkvela mi v pamati akurat tema, kde sa nejaky chlapec pytal, z coho pozostava preventivna prehliadka u vseobecneho lekara v 15. rokoch. Pozri si tu temu, ak chces - toto pekne nebolo. Robili si z neho srandu a tak... Ale co uz - ludia su vselijaki a ja osobne sa ich snazim brat takych aki su...