Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Schudla som

sisa425

ahojte :)
ja som schudla za mesiac 4 kg a citila som sa vyborne. Potom boli dovolenky, tak to bolo horsie, ale rada by som si to este zopakovala :)

ninicka

Ahoj! Aj ja som schudla, 3 kg, a to tak, že som sa prestala prejedať, jem iba vtedy, keď som hladná a úplne mini množstvá, ale vždy keď som hladná hneď doplním jedlo v ďalšom mini množstve. 3 kg za 2 týždne a to ani nie som tučná, treba mi schudnúť asi 10 kg. Teraz sa chystám pridať viac pohybu, takže sa teším, do leta budem tiptop :)

elsa5.5

katussska 24,myslím že tebe som už písala nejaký príspevok,ale už neviem ktorý:)gratulujem Ti že si schudla a samozrejme aj k práci jesť nezabudni:)

katussska24

dakujeeem :) no nejedla som,lebo som nemala cas,maximalne obedy stiham,a aj sa nabeham,plus stresy z novej prace,tak asi preto...dufam,ze to bude len pokracovat.

zvedavko

Tak to je uz len na Tebe ci priberies ci nie. Ved ak ten tyzden co si doma stravu dodrzuj tak ako mas, vyhybaj sa tuku no a si zasportuj ked budes doma a budes mat cas :) a vsetko bude okey a k praci gratulujem

sandi

a ako si to schudla? nejedla si alebo máš taký pohyb? ja by som chcela schudnúť 5 kil, teraz mám 55 a chcem mať 50.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.