Liecitel okolie Sabinov, vola sa Fabian

majorka

Je to nebezpečný psychopat,potrebuje byť hospitalizovaný na psychiatrii v klietke, ktorý každému rozpráva, že svoje deti najebal, lebo nenávidí ženy. Nech mu nikdy nepomáhajú policajti, lebo všetko zvaľuje na osud, nech mu niekto rozkope vajcia a on kokot povie, že to je osud a nech kope ďalej do neho a jemu rovno do hlavy. To je jeho život

Pavol 636

Verte či neverte, to čo mi povedal sa do písmena potvrdilo magnetickou rezonanciou a ďalšími odbornými vyšetreniami, je to príjemný chlap a má veľmi dobré vystupovanie. Tým negatívnym správam a informáciám neverte. Nebudem opakovať pozitívne veci je ich dosť, fakt dosť. Bez neho by som mal dosť ťažký život. Každý má iný zdravotný problém, tak nebudem rozvádzať rôzne situácie a to čom tam videl a zažil, ale chcem potvrdiť, že sa to oplatí ak si už neviete dať rady s daným problémom. Na 300 % splní Vaše očakávanie.
PS: medzi jeho klientelu patria aj lekári a iný zdravotný personal, bankári, montéri, starí a mladí ľudia a nevidel som nikoho aby odišiel nespokojný, alebo bezradný... pekný deň.

kater

Ja som sa s Panom Fabianom stretla mimo jeho pracovnej doby asi pred 10 rokmi.Bola som male dievcatko(12-13rokov). Jeho "vysetrenie" trvalo asi 10 sekund.Pozrel mi do oci, povedal co ma boli a co mi pomoze...neviem ako na to prisiel,doteraz je to pre mna zahada..ale pomohlo mi to..neda sa to vysvetlit..je to jednoducho clovek,ktory rad pomoze..a neuskodi..

fefo

Pre použivateľa bella12 keby si toľko nevypisoval bludy ale zašiel za p.Fabianom sám vôbec nemáš šajnu o čom píšeš. On ti totiž urči diagnózu bez toho aby si šiel na MR. Nie je žiadný šaman. Len ti poradí čo ti je čoho by si sa mal vyvarovať poprípadne ti odporúči piť nejaký čaj. Áno vie robiť masáže naprávať chrbtice a pod. Keby bol nejaký šarlatán nemal by tam v stredy a vo štvrtky plno pacientov a nie len nových ale aj tých čo u neho už boli. Bol som za ním 4 krát a povie ti tvoju diagnozu pred tým kým ho stihneš osloviť. Ale to je tak s neveriacimi Tomášmi.

fefo

v1hrj píše že má na p.Fabiána vyzitku udáva tam aj svoj email, ale keď mu napíšem tak sa email vráti pošle ho naspäť bez prijatia. Buď nech si ho opravý alebo zmaže.

fefo

Číslo na p. Fabiána dostanete ťažko, nemohol by diagnostikovať choroby ale iba telefóny zdvihal toľko ľudí sa za ním chce vybrať. Robí v stredy a vo štvrtky. No treba prísť skôr. Keď si niekto myslí že ho zázračne vylieči je na omyle on vám totiž iba diagnostikuje aké problémy choroby na vás vydí. A najradšej mám takých ako je p. farfalle že neverte žiadným liečiteľom. Určite u p.Fabiána nebol. Keď mi po 48 rokoch povie že som mal zápal pľúc a že som mal zlomenú nohu čo nekrívam a pri tom sa vidíme prvý krát tak neviem skade si to mohul vycucať. Skrátka vidí do vás. A aj ho to dosť vyčerpáva. Ja som bol za nim už 4 krát a som s ním veľmi spokojný. Tam kde je medicína v koncoch tam nastupuje on. No nevravým že je 100% tný. Keď vidí že máte rozšírený nádor v mozgu radšej vám to nepovie, lebo vie že už to mate zrátane a nie je vám pomoci.