Bolestivy pohlavny styk

Príspevok v téme: Bolestivy pohlavny styk
janka222

Dobry den. chcem sa spytat, ak ma niekto podobne neprijemnu skusenost. s priatelom sme uz viac ako 2 roky a prednedavnom sme zacali so sexom. zatial to vsak bolo len par krat, pretoze ja mam pocas neho vzdy neprijemne bolesti a ani len trosicku si ho neuzviam. mam caste zapaly, ked som sa vsak pytala mojej gyn. povedala, ze v tejto oblasti som v poriadku, ze som len neuvolnena. ja si to vsak nemyslim. mali sme problem aj v zaciatkoch, len tazko sa do mna piatel dostal. on ma zakriveny pohlavny ud smerom nadol, to vsak asi nebude problem, pretoze jeho nic neboli, bolesti mam len ja. citim silne palenie a bolestivy tlak. prosim vas o rady ak s tym niekto mate skusenost. dakujem

dobra vila

Keby si bola uzka, lekarka by si to lahko vsimla, takze podla mna v tom problem nebude...
Problem vaginizmu lekar naozaj lahko odhlali, podla toho, ako sa sa do teba vchadza "tou vecickou".

janka222

no ved prave.. prikazala mi dat si ju vysetrit. tak som isla za svojim obcodnym na testy. porobil mi vytery, zobral krv.. dokonca mi ju neskor brala aj ona ked uz nevedela co.. lenze vraj som mala streptokoka..raz velmi silneho potom menej. a vraj on tam aj ma byt v malch mnozstvach..a napokon,ked ani antibiotika nezabrali (este sa to zhorsilo), povedala, ze nic nemam ze si mam kupit "Multi-Gyn Actigel".. teraz je to v pohode. az na tam ten problem, ale viem, ze sa to vrati. segra akurat dnes opat bezala k svojmu lekarovi, u ktorek´ho je takisto varena pecena... uz som z toho zufala :(

Inner

no tvoja lekarka ta mala uz davno poslat na imunologiu. Pytaj si od nej papier. Ked sa ti to vracia, mas slabu imunitu....

janka222

ved to je to. my to mame asi v rodine tie zapaly. mamina to mala, aj segra to mava a ja bohuzial tiez. a moja doktorka si s tym nevie rady. kazdy vravi, ze je dobra, ale ja uz o tom pochybujem. naposledy povedala, ze tam nic nemam..ani lieky mi poriadne nedala..ale vraj to bol len povrchovy zapal. no je mozne ze mam nieco aj vo vnutri a boli to preto? a mna to boli stale rovnako, ani menej ani viac.. :(

Inner

no este sa nestresuj dopredu. Mozno to prejde ;-)... neviem to takto z hlavy, mozno prvych 5-6x ma to bolelo. Ale coraz menej. Neviem, co sa s tym da robit. Ja by som na tvojom mieste este navstivila gynekologiu, pre istotu... nech sa spravia stery, ci nemas nejaky zacinajuci zapal, vtedy to zvykne boliet....

janka222

tak teraz som uz riadne vystrasena.. pretoze aj ten moj je dost "obdareny" a mame sa radi ale toto bude asi dost velky problem. a neda sa to nejako riesit? ja fakt neviem, cim to je...ale asi to bude tym, pretoze to boli aj pri autoerotike ako si pisala...toto je dost velky pruser :( a ako dlho ta to asi bolelo?

Inner

v podstate sa jej kvoli tomu rozpadol vztah, lebo jej priatel bol "obdareny" a tak to proste neslo, teraz ma ineho a je rada, ze je na tom menej "obdarene" :-). Ale mozes to byt aj v niecom inom... mna tiez prvych niekolko stykov bolelo, az potom to bolo ok....

janka222

fúúha. nemyslím, že by som bola stále taká napätá, aj ked som z toho nervozna a mam strach,ze to zase bude zle. a ak sa mozem spytat, ako to tvoja kamaratka riesila?