zacinam brat roacuutane-par otazok

Príspevok v téme: zacinam brat roacuutane-par otazok
lucka987

cawtee dnes som bola u koznej a presvedcila som ju na roaccutane lebo uz ma nebavi to posrane akne aj ked ma presviedcala ze som na tom v pohode a tak lenze nic mi nezabera poriadne aj napriektomu ze sa dost obmedzujem v jedle a uzivam vselijake probiotika,vlakniny a bla bla nechce sa mi to tiu vypisovat.....bola by som rada keby tu prispeli ludia ktori to brali...chcem sa opytat po akom dlho case nastalo zlepsenie?pocula som ze na zaciatku moze dojst k zhorseniu,vravela mi to aj kozna ,vravela ze az po dobu 1 mesiaca to moze byt horsie ze nemam mat z toho depky...je to naozaj az tak dlho??..dalej mi vravela ze nemam brat vitamin A k tomu...tak sa chcem opytat ci veci typi chlorella,vitamin C,probiotika a aloe vera mozem brat dalej?......a este ze co by ste mi poradili..pretoze bude leto zachvilu a vlete sa to nema brat ale ja som ju presvedcila ze vyskusame teraz do toho juna ze to budem brat, potom 3 mesiace pauza a potom pokracovat......ale vravela mi ze mozem aj v lete len treba strasne bacha davat na slnko,poradila mi aj dobry ochranny krem a vselijake hydratacne veci....ale ze je to aj tak dost risk tak neviem myslite ze by som to mohla aj prerusit? nemam tazke akne...mam nieco medzi lahkym a strednym ale uz som to nemohla vydrzat proste chcela som ten liek

heyhey

co sa po mne rozkrikujes, som normalne napisala ze ja som mala depresie z HAK. tym som este nic neporovnala tak dychaj z hlboka moja..

jankaaaaaa

tiez si myslim ze tie depresie sa mozu skor prejavit len u labilnejsich osob alebo u ludi, ktori maju sklon k depresiam, alebo aj ked niekto ma depresie tak asi z toho ako liecba prebieha, kedze je to dost narocne. ale ked je to posledna moznost pre niekoho.. a navyse ked zabera 100% u niektorych poripadoch tak asi to treba pretrpiet a vydrzat

lucka987

mne napr. kozna povedala ze posledna studia ukazala ze roac nesposobuje depresie..mne sa to nezda...ved takmer kazdy kto sa da na tuto liecbu tak ak trpi nejakymi depresiami tak je to z toho ako vyzera.....tiez sa trocha bojim ale bral to moj brat pomohlo mu to 100percentne,nevratilo sa to ani po 4 rokoch a nema z toho ziadne ine problemy a kedze sme jedna krv tak dufam ze ja nebudem opak

jankaaaaaaaa

ako mozes porovnavat diane 35 a roaccutane???? ide o dva uuuuplne odlisne tabletky, ktore nemaju spolu absolutne nic spolocne. jedine co maju spolocne je ze pomahaju na akne. ale uplne inym sposobom, maju uplne iine zlozenie

Genesis

Chcem len pred roaccutanom varovať. Nečítal som všetky príspevky tu uvádzané ale brat ho bral a spôsobilo mu to ireverzibilnú depresiu ktorá nezmizla ani po vysadení a teraz uz niekoľko rokov berie antidepresíva. Pred liečbou roaccutanom nikdy depresie nemával. BTW môj brat rozhodne nebol prvý prípad stačí pozrieť internet anglické fóra.

heyhey

dakujem janka, skusim teda na ten dekolt toto a na chrbat alpu.. uz aj tak nemam co stratit, cela som flakata z tych vyrazok :(

janaaaaaaaa

dobra je morska sol rozpustena v teplej vode. vysusuje to vyrazky a niesu take zapalene potom, alpa je dost agresivna, mne po nej ostavaju chrasticky

heyhey

praveze nic :( .. ale dakujem, skusim teda tu alpu :) zajtra idem do terra medica, tak im poviem, ze mam aj chrbat a dekolt vyhadzany..
a ptm ti napisem mail ze co ako u nich :)

lucka987

heyhey nezmenila si nieco?nezjedla si niec oalebo nezacala pouzivat nieco nive? lebo to moze byt aj znak ze sa ti telo precistuje a bude to len docasne...a ja si zvyknem davat alpu na zapalene vyrazky,dost to zmensuje ale normalne na vatu si to dam a mam to tam pritlacene aj niekolko minut :-D....pomaha to trocha