zacinam brat roacuutane-par otazok

Príspevok v téme: zacinam brat roacuutane-par otazok
lucka987

cawtee dnes som bola u koznej a presvedcila som ju na roaccutane lebo uz ma nebavi to posrane akne aj ked ma presviedcala ze som na tom v pohode a tak lenze nic mi nezabera poriadne aj napriektomu ze sa dost obmedzujem v jedle a uzivam vselijake probiotika,vlakniny a bla bla nechce sa mi to tiu vypisovat.....bola by som rada keby tu prispeli ludia ktori to brali...chcem sa opytat po akom dlho case nastalo zlepsenie?pocula som ze na zaciatku moze dojst k zhorseniu,vravela mi to aj kozna ,vravela ze az po dobu 1 mesiaca to moze byt horsie ze nemam mat z toho depky...je to naozaj az tak dlho??..dalej mi vravela ze nemam brat vitamin A k tomu...tak sa chcem opytat ci veci typi chlorella,vitamin C,probiotika a aloe vera mozem brat dalej?......a este ze co by ste mi poradili..pretoze bude leto zachvilu a vlete sa to nema brat ale ja som ju presvedcila ze vyskusame teraz do toho juna ze to budem brat, potom 3 mesiace pauza a potom pokracovat......ale vravela mi ze mozem aj v lete len treba strasne bacha davat na slnko,poradila mi aj dobry ochranny krem a vselijake hydratacne veci....ale ze je to aj tak dost risk tak neviem myslite ze by som to mohla aj prerusit? nemam tazke akne...mam nieco medzi lahkym a strednym ale uz som to nemohla vydrzat proste chcela som ten liek

heyhey

ja som si na teba vtedy pytala mail, len este som sa k tomu nedostala, ale urcite ti napisem.. ja mam ten isty problem vies.. mam 18, na akne som skusala od receptov starych mam cez koznu doktorku a antibiotika az po antikoncepciu vsetko a vysledok nulovy. zihlavovy caj, zeleny caj, caj na akne a pokozku, obklady, masky z drozdia, aspirinu bla bla bla.. vsetko co existuje. a tie peniaze ktore sme do toho investovali, no dakujem pekne :D ved len kozmeticka kolko stoji.. kebyze to vsetko zratam, tak ma to fakt vyslo aj na 1000 euro, aj viac..
k tej cinskej- mne tam zatial len diagnostikovali nejake "bacily", ktore treba odstranit. a ze som stale v napati, precitlivela atd.. cize to mi odstrania (asi aj pomocou akupunktury) a malo by to pomoct. a este mi dali nejake cinske bylinkove tabletky na uvolnenie.. ja tomu verim, sila vole totiz spravi vela a naozaj ten doktor vyzeral, ze sa vyzna:)

lucka987

tak uz teraz nic...a at cinska v com spociva? lebo ja som skusala dost veci , na toto forum chodim uz dlho a stale nieco nove vselijake rady od zihlavoveho caju , cez drozdove masky a milion inch veci, poritom vynechavanie mlieka,cokolad,mastneho,slaneho,vyprazaneho + uzivanie probiotik,chlorelly,psyllia a vyskusala som proste mnohe veci ani si uz nepamatam vsetko ale mam stale problem tak som si povedala ze uz na to kaslem z vysoka a dam sa na roacuutane

lucka987

ja viem ze je to svinstvo ale kolko ludom to pomaha...a moj brat to bral a normalka vsetko uz su to asi tri roky dozadu plet ma uzasnu a nema ziadne problemy

heyhey

no ja som nepocula dobre ohlasy na tieto lieky.. je to chemicke svinstvo, nici ti vnutro, zatazuje pecen.. ved uznaj, ake silne to musi byt, ked to dokaze sposobit potrat?
ja mam tiez problem s pletou, no rozhodla som sa vykaslat na vsetky kozne, antibiotika a lokalne masticky a zacinam to riesit cez tradicnu cinsku medicinu... im verim :)

zvedavko

lucka987 na kazdeho inak pôsobi. Peter napisal, ze z vinka hned grcal a bol hotovy ja zas som ten problem nemal mohol som pit aj tvrde neslo o to nebolela ma hlava, ale stal som sa agresivnejsim ked som vypil. Nepoznaval som svoje spravanie ked som bol opity a vtedy sa mi take nestalo vôbec. Uvidis sama ako to bude na teba pôsobit a nejde len o alkohol ide vseobecne o ten liek a ako ho prijmes. Ja som ho okrem tych suchych pier znasal si myslim dobre uz si ani nespominam ako som to prezival, ale myslim, ze som bol aj viac unaveny. No vyskusas a uvidis :)

lucka987

viem ze asi blba otazka a nieje na to odpoved ale preco niekto pocituje len tu suchost a taketo banalne veci a niekto ma s tym aj psychicke a ine problemy?.....priatela nemam,sak kto by ma s takym ksichtom chcel takze som to povedala aj koznej ze antikoncepciu nechcem k tomu.....a alkohol budem si davat pozor ale tiez som citala u vela ludi ze normalne na to aj pili a pohodka....ale jasne ze si budem davat pozor ked tak len vino ale kedze tuto peter s tym nema dobru skusenost tak neviem neviem....ked vyskusam vobec dat si vinko tak iba tak ze nebudem musiet na druhy den nikam ist a nebudem sama....a ake davky ste brali? mozno to aj od toho zalezi....ja mam brat 20 rano a 10 vecer

peter25

Neber toto pls ako demotivaciu. Ja beriem Roaccutane druhy mesiac. Som strasne suchy, dost ma bolieva hlava, raz som bol vonku pit, zhruba 3x 2 decak bieleho a tak strasne som este v zivote negrcal jak potom, este dva dni sa mi tocila hlava, ze som nevedel co mam robit. Mam zvyseny cukor z toho takze ma kozna checkuje. Akne mizne, doslova sa mi mozno spravi raz za tyzden nejaka bodka ale hned zmizne, ale kebyze ma chce na to nahovorit niekto druhy krat, tak odmietnem. Bolievaju ma svaly, som unaveny, asi to nebude ziadna dobrota. Ale ako hovorim, svoj ucel to plni. Inak bacha na psychiku, dost to ma ucinok aj na psychiku