zacinam brat roacuutane-par otazok

Príspevok v téme: zacinam brat roacuutane-par otazok
lucka987

cawtee dnes som bola u koznej a presvedcila som ju na roaccutane lebo uz ma nebavi to posrane akne aj ked ma presviedcala ze som na tom v pohode a tak lenze nic mi nezabera poriadne aj napriektomu ze sa dost obmedzujem v jedle a uzivam vselijake probiotika,vlakniny a bla bla nechce sa mi to tiu vypisovat.....bola by som rada keby tu prispeli ludia ktori to brali...chcem sa opytat po akom dlho case nastalo zlepsenie?pocula som ze na zaciatku moze dojst k zhorseniu,vravela mi to aj kozna ,vravela ze az po dobu 1 mesiaca to moze byt horsie ze nemam mat z toho depky...je to naozaj az tak dlho??..dalej mi vravela ze nemam brat vitamin A k tomu...tak sa chcem opytat ci veci typi chlorella,vitamin C,probiotika a aloe vera mozem brat dalej?......a este ze co by ste mi poradili..pretoze bude leto zachvilu a vlete sa to nema brat ale ja som ju presvedcila ze vyskusame teraz do toho juna ze to budem brat, potom 3 mesiace pauza a potom pokracovat......ale vravela mi ze mozem aj v lete len treba strasne bacha davat na slnko,poradila mi aj dobry ochranny krem a vselijake hydratacne veci....ale ze je to aj tak dost risk tak neviem myslite ze by som to mohla aj prerusit? nemam tazke akne...mam nieco medzi lahkym a strednym ale uz som to nemohla vydrzat proste chcela som ten liek

zvedavko

Ahoj ten liek môzes brat aj v lete, ale urcite si kremuj pokozku s nejakym kvalitnym kremom a na usta potrebujes mat stale vo vrecku pomadu. Bez pomady si stratena. Podla mna ak ten liek budes brat tak by si to nemala prerusovat uz by si to mala vydrzat a ist dalej az kym sa Ti to nezlepsi. Ono to pôsoby tak ako keby sa Ti cela koza na novo robila take zvlastne a by bolo blbe prestat na 3 mesiace a potom pokracovat mozno by to nemuselo mat ten efekt, ale to je len môj laicky nazor. Ak mas priatela davajte si pozor aby si neotehotnela lebo to môze mat vazne nasledky na plod. A este jedna taka rada pocas toho obdobia ked budes brat tento liek snaz sa uplne vyhnut alkoholu :) S liecbou bud trpezliva nie vsetko je prijemne, ale ak vydrzis tak uvidis vysledky a bude dobre :)