Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

kto mal pravdu?

Príspevok v téme: kto mal pravdu?
philips

urazil sa na mna moj jediny a najlepsi kamarat. co mam robit?
stalo sa to takto:
on chcel aby som mu dal vencit mojho psa a ja som mu ho nedal.... tak sa vrhol na voditko a ako sme sa natahovali pes sa skoro obesil.... tak som mu povedal ze je kokot a kopol som ho do kolena.... a on odisiel

psa som mu nechcel dat preto lebo vzdy ked ho ma tak mu robi zle.

anjelik9

nathálitca08 on mi príde 100% normálny ale ty teda nie...ked sa pod tebou raz zlahne zem určite budeš chcieť aby na teba zabudli a tvárili sa že si nikdy v živote neexistovala bo niekomu to nepríde normálne že?

elsa5.5

nathálica08,to je ako veľmi zlý vtip,manžel ide na omšu a ty žiarliš?on nie je tvojim majetkom,ked bude chcieť ísť na ten hrob tak tam pôjde,no snad si na to nemá od teba pýtať povolenie,žiarliť na mrtvu ženu je naozaj choré.....

elsa5.5

no philips,ten vek by sedel k vášmu správaniu,tak do budúcna problémy sa neriešia kopaním a nadávkami,ale normálnym rozhovorom,ked s ním pôjdeš von tak bez psa ak to pochopí tak aj so psom,ale Ti prídeš na nejaké riešenie aj sám,držím palce:)

smajliQa

ja nathalicu asi aj trosku chapem.... :( chce byt pre neho jedina....viem co ju trapi.. bojis sa, ze ju mal radsej ako ma teraz teba,??? neboj sa.. .. ale je normalne, ze ide na omsu..... neries to.. spravaj sa ako by sa to nestalo..ved aj pre neho to musi byt tazke..

Simonella

nathálitca08: ty si v poriadku? ako prepac, ale ziarlit na jeho mrtvu zenu to je moc.. tym len dokazal, ze si ju vazil a mal rad.to by urobil asi kazdy normalny chlap a kazda normalna zena by mu to mala tolerovat.. hadam mu len nechces zakazat chodit na jej hrob lebo ziarlis... preboha..

Deria

nathalitca08, ano je to uplne normalne! aj keby isiel na tu omsu po 5 rokoch. snad neziarlis na mrtvu? preboha, ved spolu prezili kus zivota (neviem, kolko a ci mali aj deti ale to je jedno) naopak, svedci to o jeho charaktere. predstav si, ze by si ty zomrela a on by si na teba ani nespomenul, lebo sa zalubil do inej. takto jej prejavuje aspon uctu.

nathálitca08

m jednu otázku-nechcem tu zakladať novú temu.
Som vydatá za vdovca,skoro už 1,5.
Dnes bola omša za jeho ženu-je to normálne ked tam chodí???
Ved ked ma novú manželku,ktorú myslím ľúbi,nemal by sa tadšej venovať jej ako spomínať na mrtvu ženu?
Strašne ma to naštvalo,myslela som že ma iba mna.
Trápi ma to.
Je to normálne,???

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

kto mal pravdu? - Fórum - ZDRAVIE.sk