Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

maturita!!!poradte nejake nejake tipy a triky na stres!

Príspevok v téme: maturita!!!poradte nejake nejake tipy a triky na stres!
k.a.

Ahojte

v utorok mam maturu pisomnu cast a musim povedat trocha sa bojim hlavne angliny...pri pisomnych maturitach radia ucitelia alebo ani nie?

a neviete mi povedat nejake tipy ako sa ukludnit ked budem v maji mat ustnu cast..niekedy som zo stresu schopna vsetko zabudnut.a toto si nemozem dovolit na maturite nechcem robit v septembri..hovori sa ze maturita je fraska ale tak nas v tej skole stresuju ze mi beru energiu do ucenia.

dfsafadfa

pre k.a.

Daj si ráno 1-2 poldeci a je to :) Stres opadne a budeš v pohode (a z toho sa určite neopiješ). Aj mi s kamošmi ideme rano sadnuť do baru.

ajajaja

neboj sa, tiez mozem potvrdit ,ze maturita je fraska , na nasej skole tiez strasili a dali to takmer kazdemu a nie na hociaku znamku , ale co som mala spoluziaka tak on pri odpovedi dost dristal no a dali mu 3...fakt nestresuj.

sweater

tak najlepsie je si uvedomit, ze maturitu z celej skoly nespravi tak 4-5 ludi max. a tu su ti skutocni flakaci, co ani do skoly nechodia, maturu dostane proste kazdi...

bikerka

maturita = formalita..nemusíš sa čoho báť...u nás na písomných nepomáhali ucitelia..tusím musia tam byť takí, ktorí sa do daného predmetu nerozumeju...a to nevadí ked na ústnych zabudnes...oni ti pomozu :) vela stastia

zuzuska

caute caute ja tiez tento rok maturujem a vobec si neuvedomujem ze daco ide byt uz buduci tyzden sloviny sa nejak nebojim trosku slohu a trosku eseje a testu z angliny ale zvladneme to vsetci !! :)!

george303

Nic si stoho nerob aj mne sa utorok zacinaju maturity som vpohode nestresujem sa .... popravde sa nato aj tesim mam rad takyto typ adrenalinu :D A vzdy ked zapochybujem nad sebou tak si spomeniem na vsetkych tych idiotov ktory zmaturovali predomnou :D

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

maturita!!!poradte nejake nejake tipy a triky na stres! - Fórum - ZDRAVIE.sk