Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

bolest sije - trapezovy sval

Príspevok v téme: bolest sije - trapezovy sval
xxyzz

Uz 3 roky ma casto bolieva pravy trapezovy sval (šija). Na zaciatku som s tym bola u doktorky a ta mi povedala, ze to mam zo zlej roboty (robila som pokladnicku v Metre) a ze mam dbat na vystreti chrbat. Tak som to brala ako beznu vec, no prava strana mi coraz viac navierala a ked som sa teraz po dlhom case na to zamerala a pozrela som sa do zrkadla - tak mam rozdiel medzi tymi dvoma trapezovymi svalmi asi 3 cm (vyzera to ako keby som mala z jednej strany kratsi krk). Asi pojdem zajtra k doktorke, len som sa vas chcela spytat, ci nema niekto podobne problemy - inac sval na zatlacenie boli

hipikll

Je to kvoli ztuhnutemu svalu.
Najdi dobreho fyzioterapeuta - masera. V BA som pocul o jednom, ktory je slepy, ale ma 'zazracne' ruky.
Kamos mal problemy s trapezom a bolavym krkom, a nevedel si ho vynachvalit. Akurat, ze jedno sedenie stoji nejakych 20 eur.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

bolest sije - trapezovy sval - Fórum - ZDRAVIE.sk