Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

OMBRE HAIR

Príspevok v téme: OMBRE HAIR
carry

Neviem ci to poznate, ak nie dajte si do googlu ombre hair, vyhodi vam tam vela obrazkou. Najviac sa mi pacia na Drew Barrymore, Ashlee Simpson, Rachel Bilson a na Shenae Grimes. Ako si to môžem zafarbiť doma, aby som nemala nejaký výrazný prechod. Na youtube som videla ako si to farbila s nejakou penovou farbou. Bola by na to vhodná schwarzkopf perfect mousse. Zevraj je dobra loreal casting creme gloss.

Miskaaaaaa

Carry, tak uz si to skusila?
Tiez sa na to chystam, aj ked sa trochu bojim, ze ta blond mi chyti do oranzova...
Daj vediet ako to dopadlo u teba

barbora.

ja som to tiez spravila sama doma..a to som pred tym nevidela ziadne video:D..jednoducho som rozdelila vlasy na polovicu..dala farbu a hotovo..a vyslo to presne tak ako som dufala:D

pau

inak ale ak by sa ti to nahodou podarilo doma, tak napis :D ale podla mna to bude chciet skusenu kadernicku, profesionalku.
ale tiez sa mi to paci, rada by som to skusila.. mam teraz ale rysave vlasy a do toho by som chcela blond.. takze trosku netradicne, ale paci sa mi to :)

pau

neviem si to moc predstavit doma .. ale sak ked chces, tak to urob tak ako na tom videu. a mozno radsej s tou lorealkou, to je viac menej len sampon, takze ak to pokazis nebude to trvat tak dlho.. ale zas ak chces zosvetlit tak ti to nezosvetli

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

OMBRE HAIR - Fórum - ZDRAVIE.sk