Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Oblubene eroticke pomocky, hracky a hry

lublll

Ja som si tiez teraz objednala 2 eroticke pomocky zo spominaneho www.isexshop.sk a zatial ma vcelku potesili :) len neviem ci to povedat priatelovi ze take nieco mam :D

Verika

Ahojte
Ja si už dlhšiu dobu objednávam erotické pomôcky, nakoľko rada skúšam nové veci, takže už čo to viem o materiáloch, tvaroch, ktoré vyhovujú mne. Doteraz som používala s erotických pomôcok len
vibrátory, ako som písala rôznych tvarov a materiálov. No v poslednej dobe sme začali, alebo skôr zabrdli do
BDSM. Samozrejme nie žiadne tvrdé erotické hry a trestanie, no kúpili sme si putá, masku na oči a jednu preperfektnú vec a tou je
erotická hojdačka do bytu. Niečo úžasné. Super polohy a zábava.
www.zambo.sk

Verika

Ahojte
Ja si už dlhšiu dobu objednávam erotické pomôcky, nakoľko rada skúšam nové veci, takže už čo to viem o materiáloch, tvaroch, ktoré vyhovujú mne. Doteraz som používala s erotických pomôcok len
vibrátory, ako som písala rôznych tvarov a materiálov. No v poslednej dobe sme začali, alebo skôr zabrdli do
BDSM. Samozrejme nie žiadne tvrdé erotické hry a trestanie, no kúpili sme si putá, masku na oči a jednu preperfektnú vec a tou je
erotická hojdačka do bytu. Niečo úžasné. Super polohy a zábava.

sexualnepomocky

Z panskych hraciek mam najradsej Fleshlight STU (Stamina Training unit).
Umela vagina, je to takmer ako realny pocit sexu. Akoze fakt predtym co som vyskusal bolo len take akoze, ale toto je dost ze huste. Plus vylepsuje vydrz pri sexe so zenou, a to nie je len marketingovy tah.
Precitajte si recenziu o Fleshlight STU na:
sexualnepomocky.sk

Otyk

Erotické pomôcky používame niekoľkokrát za mesiac. Perfektný doplnok erotického života oboch partnerov. Lubrikačné gély, vibrátory, latexové prádlo. Super ponuka je na www.eroticke-pomocky.sk alebo na www.sexyhracky.sk. Pokiaľ nestojíte o nudu v sexuálnom živote, erotické pomôcky odporúčame.

Aďka21

Ahojte všetci, mám skúsenosti s erotickými pomôckami ale toto je fakt paráda.
www.extra-shop.sk

Toto treba vyskúšať. Maximalna spokojnosť a vysoká kvalita. Veľmi príjemná záležitosť.
www.extra-shop.sk majú tam toho viac.

Ggabika

Ja som si tiez teraz objednala 2 eroticke pomocky zo spominaneho www.topsexshop.sk a zatial ma vcelku potesili :) len neviem ci to povedat priatelovi ze take nieco mam :D

AdrianBA

Ja som prednedávnom zakúpil masážnu hlavicu Lelo, celkovo si myslím, že je to kvalitou asi jedna z najlepších značiek: www.erotickaplaneta.sk niečo už od nich mám a celkovo robia dosť luxusné vibrátory a balenie tiež nemá chybu, pekný darček. Zatiaľ slúži ako má, osobne radšej kupujem osobne ak je taká možnosť, v Bratislave je sexshop pomerne dosť. Neviete kde sa dá zakúpiť masážna hlavica Hitachi? Počítam s tým, že cena nebude asi zrovna veľmi nízka :-)

Janulka84

Nedavno som dostala od priatela novu hračku. Najprv som sa toho zlakla ale nemozem si vynachválit. No ved posudte sami ako by ste sa zatvarili keby ste dostali čosi podobne. www.topsexshop.sk . Minimalne ten povrch je na zlaknutie

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Oblubene eroticke pomocky, hracky a hry - Fórum - ZDRAVIE.sk