Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Piercing- Aký? Help people

Príspevok v téme: Piercing- Aký? Help people
Susan14

Dobrí decká uškodí mi piercing v pupku? Keˇsom si prepychla ucho a dala ta bižutériu náušnicu hnisao i to a nehojilo sa to.

Môže takúto reakciu vyvolť pupok keď si tam dááám piercing ale nie strieborný ale bižu alebo kov chirrugickú oceľ. Ja len že keď moje ucho po bižu sa nehojilo či tak isto to bude aj s bruškom. ak hej kúúúpim si striebornýý piercing :) poraďté...čo by so si mala do bbruška dať aby mi to telo lepšie prijalo hm? :(

susan14

silvikhl

no veď ja si za tým stojím piercing sa mi páči už len keď ho vidím a na sebe no hm :P.. ..ako neni to zdravé ale jeden mi neublíži predsa keby som po jednom chcela ďalší a ďalší isto nezačnem bruchom a už by som mala zo štyri na ksichte :) takže toto bude prvý a posledný :)

silviklh

jozkoHoWADINO vacsiu hovadinu,co si napisal,som este necitala!!!ze prejav primitivizmu.si straaaasne zaujimavy,vies a hlavne trapny!!nesmierne!
susan14 nemas si co rozmyslievat,ja mam pekne brusko a ked som ta mdala este aj ten piercing,vies ake je fajne??:-)))tak do toho!

Malicka_777

Ahojte ... Chcela by som sa opýtať že či bolí piercing v uchu (industrial) , a asi ako dlho sa to hojí ... Mám už dve piercingi v jazyku (messiac) , a obočí ( 3 mesiace) ... Všetko mám v poaridku zahojené ... Len sa nejak bojím toho industrialu ... Tak HELP ľudia ! :D ... A že koľko by ma to asi vyšlo ? ... Ďakujem :)

susan14

budem nad tým uvažovať všetko sa môže zmeniť do vtedy mam čaš stokrát si to premyslieť. a vôbec to nie je len poblúznenie že dnes ma to chytilo a zajtra nie :) páči sa mi to a nakopem do riti toho kto mi povie že to mám preto lebo chcem biť cool ..je to ozdoba tela nie je to asi ani zdravé ale ako vravím páči sa mi to už dlhšiu dobu a viem prečo to chcem a vôbec nie pre to akými sa ludia tkôli tomu považuju biť niečím viac. ale ďakujem niesom sprostá aby som robyla strašnú chybu ale berem na vedomie možno ma to aj ovplyvnilo a do vtdy si to možno rozmyslím.

jozkoHOWADO

Prosim ta nedavaj si piercing ak sa povazujes za aspon trochu inteligentneho cloveka.
Dat si piercing je prejav primitivizmu, načo si takto nicit telo? Davaju si to len ludia ktori nemaju sebavedomie, potrebuju si tym neico dokazat a myslia si ze s tym budu viac \"cool\". Radsej sa zamyslaj nad vecami ktore maju hodnotu a nejaku vahu, toto je len bezducha blbost ktora ta teraz pochytila a nema to ziadny vyznam.

susan14

no vážne 15 eur :D a nevizerá biť ten chlap sprostý má vlastnú tu čo to je miestnosť aj s piercingom 15 eur a myslím že má všetko čo by mal niekto kto by to robil za 30 eur :) .. dokopy a môžeš si vybrať aký chceš kamarátka tam šla s 30 eurami že si dá do jazyka :D a keď jej powedal že 15eur len jeden + piercing tak si dala aj do pupku no mama musela biť rada :D

tak ja si dám určiťe titánový :D ďíky baby nebiť vás asi by som si dala iný materiál :D ani by osm sa nespýtala tak tedá titán asi si to niekam napíšem :P

a teraz už je pozde na to nechám to na jeseň niekedy septembri keby náhodou ten titánoví piercing niečo stál :P

silviklh

hm,asi tych 15 eur bude len prepichnutie.ja ho mam pol roka,a este stale mi z toho ide "to ,co ma".miselik,tebe to kedy prestalo? mne ani nehnisalo,uplne super to prijalo moje telo.

misheliiiiik

ja som tiež platila 16e len za prepichnutie, bez naušnice.. samotnu naušnicu som kupila za 9 e tušim.. a tiež sa mi úplne zahojil až za rok

silviklh

a budes to cistit roztokom Betadine...15eur? :D to co je.moc lacne.ja so mplatila vyse tridsat.za kvalitu sa plati.aby to ta mnahodo unedal daco ine.

silviklh

ahoj,ja mám piercing v pupku.titánový.iný si an inedávaj! a keĎ ti ho tam dá,rok si ho nemozes vybrat.dlho sa to hoji.az po roku si ho mozes zemnit,ale jasne,ze nie bizuteriu :D

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Piercing- Aký? Help people - Fórum - ZDRAVIE.sk