Nutridrink - pomoze pribrat?

Príspevok v téme: Nutridrink - pomoze pribrat?
petul

Ahojte, pri mojej vyske 168cm vazim len 49-50 kg, snazim sa pribrat uz viac nez 5 rokov a stale nic, jem pravidelne asi 5x denne, gastro mam v poriadku, stitnu zlazu tiez, krv taktiez. Je mozne si trosku dopomoct aj pitim Nutridrinku medzi jedlom???mate niekto skusenost ci pomoze? U mna to vyzera tak, ze vydam viac energie a rychlejsie ako ju viem prijat a pritom pracujem v kancelarii, ale velmi rychlo mi travi....

petul

ja44kg to je zvlastne, ze ta lekar nikam neposlal, ale ak mas krv OK tak asi netreba...neznasam tie dristy, ako : ked budete mat 3 deti este vam bude luto, ze ste chceli pribrat a podobne....to podla mna nijak nezmeni vyrazne postavu....Ja sa bojim, ze po detoch bude este chudsia...Ale teraz sa trosku tesim, lebo pribrala 1kg :-D az smiesne ze sa clovek tesi z jedneho kila a pre mna to vela znamena aj ked to moc vidno nie je. Zacala som jest jogurty, pribinacikov a pod. jedla, kt. su bohate na kcal...a popritom nutridrink, len horsie je to ze ked ho vypijem tak ma nasyti a nemam chut jest, co je zle, lebo musim tie kalorie stale prijimat a nezastavit....

ja44kg

ahojte chude baby mam 31rokou 44kg a168cm brblem neviem co mam zo sebou robit mam za sebou 2 tehotenstva a nic ked sa najem tak vyzeram ako 3mesiace tehotenstva hrozne nemam ani jednu suknu lebo mi trcia koste kolena a ked som v plavkach tak vyzeram ako somalske deti z velkym bruchom ani prsia nemam u lekara som bola tak ma neposlal na vysetrania a nasadila mi peritol s tym ze v 50tke budem plakat aka som tlusta a beriem este antik.tak co mam robit___????????

petul

S1M to ze chcem pribrat chcem kvoli sebe...ja sa tak budem citit lepsie...uz mam dost rokov na trapne dristy druhych: boze aka si chuda..vsak aj jedz....tak si pomyslim, zakomplexovane kozy, ktore si nemozu dat ani zakusok, aby nepribrali ma budu komentovat. Mne dost vidno na tvari, ze som chuda..kazde dg mi sa mi hned odzrkadli na tvari..postavu riesim len vynimocne..mam to stastie, ze pri mojej chudej postave mam aspon "slusne" prsia:-)..ale kvoli osobnej pohode by som este zo dve kila rada nabrala

S1M

A čo ti vadí na tom, že si chudá? To, že ti to iní hovoria, alebo to vadí tebe? Cítiš sa tak zle? Lebo ak nie, tak načo sa zbytočne stresovať váhou? Ja mám 173cm a 52kg a cítim sa dobre. Priberá sa mi ťažko a už ani nechcem. Jem pravidelne, hýbem sa a som proste taká. Koľko ľudí by to chcelo mať tak ako ty. Ak sa tak cítiš dobre, tak buď taká ako si. Kašli na BMI. Podľa toho by sme mali byť všetky asi ako Venuše.

Innkia

Ahoj, velmi dobre ti rozumiem, ze ti lezu nan nervy rady jest a jest az do prasknutia..lebo to nie su spravne rady. Dokonca by som povedala, ze prave niektore jedlo ti moze sposobovat to, ze nemozes pribrat. Teda neviem co take jes, ale ak chces poradim ti. Mojej kamaratke pomohli iste rastlinne produkty. Ved ak mas zaujem, napis: innka@hotmail.sk :)

petul

ja som prave ze tiez pocula, ze nutridrink moze pomoct alebo aj nie...ale je mozne ze s nutridrinkom je mozne este aj schudnut...???ved ked sa pouziva ako doplnok stravy pri podvyzive, tak sa snad z toho nechudne???Lezu mi na nervy rady, treba jest, jest a jest...ale zaludok ma svoje hranice a zas sa nemozete totalne prezrat, ze vam to stoji v krku...jednoducho, ked uz citim ze som plna tak som plna a dalsie jedlo si mozem dat za napr. hodinu...tak fakt uz netusim ako potlacit tu rucicku na vahe vyssie..

harmonia

vlastne Nutridrinky sa pijú v nemocniciach obsahujú všetky potrebné vitáminy ,minerály atď neviem ,neviem či ti pomôžu pribrať.

adjuscha

ja mám výšku 156cm. to isté, gastro ok, štítna ok, krvný obeh ok. pred pitím drinkov som vážila 42 kg. doktori to označovali za podvýživu. po troch mesiacoch pitia drinkov a pravidelného jedenia som spadla na 39 a miestami aj na 38 a menej.
môj názor. kto má rýchly metabolizmus alebo ma štíhlu postavu genetickú, nepomôžu veľmi ani Nutridrinky.