ako zbaliť chalana ?

tpch

"letmo zahladi"-to co je za nelogicke slovne spojenie? Ked sa niekto "zahladi", tak to znamena, ze na teba dlhsie uprene pozera. A ked sa niekto pozrie "letmo", tak je to len kratky pohlad bez nadviazania kontaktu.

Sofca

Velmi sa mi paci jeden chalan a neviem ako nanho posobit prijemne. Mám 12 rokov a on bude mat 13. Nie som totiz pekna ale nikedy na mna letmo zahladi. Neviem ci len tak abo je v tom nieco ine... Surne potrebujem pomoc!!!!

jarkova

potrebujem surne poradiť ak možte hodte mi email ... niekto kto sa fakt vyzná vo vzťahoch alebo chalanoch dakujem moc

sexi girl

Viete mam problem paci sa mi chalan ale on do mna je len na 79percemt ja do nho na 100percemt.Ako ho mam zbalit?????? POMOZTE MI PROSIM

Nay

No je to tazke kedze tato situacia sa naskytne len zriedka kedy mozes s nim ako tak byt. Skus nenapadne strcenie donho :) a potom sa nanho usmej a snaz sa nadviazat niaky kontakt. Potom nasleduju veci ako ked babu nieco zaujima vsimat si malickosti napriklad je ta taska do skoly podla toho ci to vyzera podla tvaru na ucebnice podla stylu tazky budes vediet aky styl ma rad a tak dalej... ked budes chciet pomoct alebo niekto iny napiste mi na email pomozem rada... aj mi to pomoze kedze chcem ist o 3 roky na psychologiu :)