Darujem vlasy

Príspevok v téme: Darujem vlasy
iiv

ahojte.
mám dlhé plavé zdravé mierne zvlnené vlasy. farbila som si ich len dvakrát, aj to už sa zmylo. vrkoč má tak 40-45cm.
už ma celkom omrzeli, preto by som s nimi chcela niekomu spraviť radosť, niekomu kto nemá to šťastie po chemoterapii. najlepšie nejakej mladej kočke čo sa chce páčiť, lebo chápem, že parochne sú asi dosť drahou záležitosťou.
a hlavne by som ju chcela poznať, aby som vybrala toho správneho človeka, ktorému by moje vlasy spravili radosť alebo aj pomohli. s tým vekom to nie je podmienka. chcem proste niekomu pomôcť, kto si to zaslúži.
tak ak by ste o niekom vedeli tak dajte vedieť :)

iiv

no vlasy sa predávajú za celkom veľké peniaze, myslím že netreba ten nápad hneď odsudzovať. s materiálom by bola tá parochňa o dosť lacnejšia. a rada by som tú parochňu dala aj vyrobiť, a tak ju niekomu venovala, ale na to nemám ja sama, keďže študujem a nezarábam. a to nakoľko sú umelé parochne kvalitnejšie priznávam, netuším, ale viem, že po živých vlasoch je stále veľký dopyt a každopádne ma poteší viac, keby ich niekomu venujem a nie predám niekam do výkupu, kde mi za ne zaplatia.

venice

A čo by tak osoba napr. po chemoterapii robila s tým vrkočom? Veď tie vlasy treba nejako spracovať, dať urobiť parochňu, stálo by to kopu peňazí, to nech si radšej kúpi peknú parochňu, tých je v obchodoch veľa a veľmi pekných. Ináč, nie sú dobré parochne z pravých vlasov, vlasy strácajú lesk, aj celkovú kvalitu, nakoľko už nedostávajú výživu - sú mŕtve.